اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۵۲ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۰

  فرمانده نیروی هوایی پاکستان در کویت/ ادامه بازاریابی برای جنگنده های 'چینی-پاکستانی'

  اسلام آباد - ایرنا - پاکستان این روزها از یک سو به دنبال خرید جنگنده های آمریکایی و از سوی دیگر سرگرم بازاریابی میان کشورهای عربی، آفریقایی و آسیایی برای فروش جنگنده های مدل JF-17 است که در پاکستان مونتاژ می شود و محصول مشترک چین و پاکستان است.

  'سهیل امان' فرمانده نیروی هوایی پاکستان که در قالب سفری چهار روزه، در کویت به سر می برد، در یکی از اهداف این سفر، به دبنال فروش تعدادی از جنگنده های نه چندان موثر JF-17 و هواپیماهای آموزشی سوپر مُشاق به کویت است.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری رسمی پاکستان، سهیل امان در سفر به کویت با 'یعقوب الفُدری' همتای کویتی خود دیدار کرد و ضمن ارائه پیشنهاد فروش جنگنده و هواپیماهای آموزشی به کویت، پیشنهاد ارائه خدمات آموزشی بیشتر به خلبانان و تکنیسین های نیروی هوایی کویت را نیز مطرح کرد.
  فرمانده نیروی هوایی کویت نیز بر ضرورت تقویت همکاری ها میان دو طرف به ویژه افزایش همکاری در زمینه آموزش خلبانان کویتی در پاکستان تاکید کرد.
  پاکستان و کویت هر دو از اعضای ائتلاف نظامی خودساخته عربستان هستند. سفر فرمانده ارتش پاکستان به کویت از ین منظر نیز حائز اهمیت است.
  فرمانده نیروی هوایی پاکستان در این سفر، با خالد الجراح الصباح وزیر دفاع کویت نیز دیدار کرد. سهیل امان دیدارهایی نیز با سپهبد محمد خالد الخضر رئیس ستاد نیروهای مسلح کویت، سرلشگر خالد الصالح الصباح فرمانده نیروی زمینی ارتش کویت و سرلشگر خالد احمد عبدالله فرمانده نیروی دریایی کویت انجام داد.
  پاکستان همچنین به دنبال فروش جنگنده های جی.اف-17 و هواپیمایی آموزشی ساخت خود به دیگر کشورهای عربی، خاورمیانه ای و آفریقایی از جمله مصر، عراق، جمهوری آذربایجان، ترکیه نیجریه و ... است اما تا کنون قراردادی در این زمینه نهایی نشده است.
  آساق**272**1723

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی