اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۵۰ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد:

  صندوق کارآفرینی امید 56 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در کهیگلویه و بویراحمد پرداخت کرد

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: این صندوق از سال 92 تا 94 به تعداد یک هزار و 877 ‌‌متقاضی، وام قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ 56 میلیارد و 696 میلیون ریال در این استان پرداخت کرده است.

  ارسلان حسن‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به تسهیلات پرداختی در بخش ازدواج‌ اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید این افتخار را دارد که امسال نخستین وام 10 میلیون تومانی ازدواج را در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرد.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 17 میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت وام ازدواج به متقاضیان در نیمه نخست سال 95 تخصیص داده شده است، عنوان کرد: افراد متقاضی می‌توانند برای دریافت این وام در سامانه بانک مرکزی ثبت‌نام کنند.

  وی با اشاره به استقبال زوج‌های جوان برای دریافت این وام بیان کرد: اکنون حد نصاب تعداد متقاضیان برای دریافت وام تکمیل شده‌ و مبلغ 17 میلیارد ریال وام صندوق به 170 زوج جوان پرداخت می‌شود.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: در سال جاری تاکنون در بخش وام قرض‌الحسنه ازدواج به 22 متقاضی اعتباری بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال پرداخت شده است.

  حسن‌پور به پرداخت‌های وام ازدواج در دو سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت:  صندوق کارآفرینی امید از سال 92 تا 94 به تعداد یک هزار و 877‌ متقاضی ‌وام قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ 56 میلیارد و 696 میلیون ریال پرداخت کرده است.

  وی عنوان کرد: با توجه به بالا رفتن هزینه‌های ازدواج یکی از مهم‌ترین مشکلات ازدواج جوانان دغدغه‌های مالی است که با الگوسازی و فرهنگ سازی در راستای ازدواج آسان این مشکل مرتفع خواهد شد و تلاش می‌شود که فرهنگ ازدواج آسان و ساده در جامعه ترویج و نهادینه شود تا بستر مناسب برای ازدواج جوانان فراهم و از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی