اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۴۸ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۹
  رئیس شورای شهرستان نکا:

  طرح بازاریابی شبکه‌ای در شرق مازندران اجرا می‌شود

  رئیس شورای اسلامی شهرستان نکا با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های اشتغالزایی در استان گفت: طرح بازاریابی شبکه‌ای در شرق مازندران اجرا می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از نکا، محمد علی باقری عصر امروز در مراسم افتتاح شعبه بازاریابی شبکه ای این شهرستان اظهار داشت: امسال طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری که باید همه مسئولان و مردم با تلاش و وحدت از تمام ظرفیت جهت اجرای آن گام برداریم.

  وی افزود: بازاریابی شبکه ای با مجوز قانونی از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به فعالیت کرده که به اقتصاد و فرهنگ استفاده از تولید و محصول ملی کمک می‌کند.

  باقری بیان داشت: در اقتصاد مقاومتی مشارکت مردم به صورت منسجم، ایجاد اشتغال، تلاش برای سرمایه‌گذاری و عدالت محور بودن اهمیت دارد که در این زمینه نیز جوانان و افراد علاقمند باید با علم و آگاهی وارد شوند.

  وی افزود: 90 درصد نیاز جوانان جامعه اشتغال بوده که باید از هر فرصت جهت ایجاد شغل و کارآفرینی استفاده کرد.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نکا نیز در این مراسم گفت: بازاریابی شبکه‌ای بر اساس نیاز جامعه و در چارچوب قانون شکل گرفته و قانون از آن حمایت می‌کند.

  مخلص افزود: خوشبختانه استعلامات از مراجع قوه قضاییه و ارکان امنیتی اخذ شد و با صدور مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت شبکه‌های بازاریابی بدون مانع است.

  وی بیان داشت: متاسفانه در گذشته شرکت‌های هرمی ضربه سختی به اقتصاد وارد کردند اما امروز تحرک با بازاریابی شبکه ای در راستای اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال است.

  مخلص گفت: باید فرهنگ استفاده از محصول ایرانی را به درستی در جامعه نهادینه کنیم که آغاز آن توسعه شبکه بازاریابی است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی