اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۴۱ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
  مدیر توانمندسازی و کارآفرینی بسیج سازندگی گلستان:

  200 گروه جهادی و 260 گروه جهادی هجرت در گلستان اعزام شدند

  مدیر توانمندسازی و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی استان گلستان گفت: در 3 ماه نخست امسال 200 گروه جهادی و 260 گروه جهادی هجرت به مناطق محروم استان گلستان اعزام شدند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا، علی بیانی اظهار داشت: در 3 ماهه نخست امسال این سازمان اقدام به اعزام 200 گروه جهادی و 261 گروه جهادی هجرت با محوریت محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار کرده است.

  وی افزود: 1600 نفر از بسیجیان از کلاس‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای در  عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی و مشاغل خانگی است، استفاده کرده‌اند.

  مدیر توانمندسازی و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی گلستان تصریح کرد: کارگاه‌های مشاوره‌ای اشتغالزایی که برای راه‌اندازی فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی و دریافت تسهیلات و ایجاد برنامه‌ریزی برای آغاز بنگاه‌های اقتصادی کوچک و صنایع تبدیلی است، تعداد 380 نفر از این مشاوره‌ها استفاده کردند.

  بیانی با اشاره به طرح هجرت3 افزود: طرح هجرت 3 همدلی و صمیمیت را در دانش آموزان تقویت می‌کند و آنان را به مهارت‌آموزی، خودباوری و فرهنگ کار و تلاش تشویق می‌کند و غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان با حرفه آموزی و ایجاد همدلی و صمیمیت از دیگر مزایای این طرح است.

  وی اظهار کرد: در استان گلستان مجموعه‌های متعددی مانند بسیج سازندگی، بسیج طلاب، بسیج دانش‌آموزی، بسیج دانشجویی و همه آنها که دغدغه محرومیت‌زدایی دارند و در طول سال دست به دست هم می‌دهند تا محرومیت را در عرصه‌های مختلف بزدایند.

  بیانی تصریح کرد:  بسیجیان در همه اقشار مجدانه در این اردوها شرکت می‌کنند که کار بسیار سختی است اما این نگاه بسیار ارزشمند و مقدسی است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی