اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۳۷ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵
  معاون وزیر کار خبر داد:

  ایجاد کارگروه تخصصی اشتغال و کارآفرینی درشهرستان‌های دلفان وسلسله

  نورآباد- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد کارگروه تخصصی اشتغال و کار آفرینی در شهرستان های دلفان و سلسله خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، عیسی منصوری شامگاه سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دلفان اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی ایجاد یک کارگروهی ویژه برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در دو شهرستان سلسله و دلفان را دارد و مسئولان استانی و شهرستانی باید نسبت به مشخص کردن اعضاء این کارگروه اقدام کنند.

  وی بر لزوم توجه ویژه دولت به استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و بیان داشت: برای دولت موضوع اقتصاد مقاومتی علاوه بر اینکه یکی از منویات استراتژیک در بالاترین لایحه تصمیم گیری کشور است به لحاظ رویکردی و ضرورتی که احساس می شود در اولویت برنامه های کلان کشور قرار دارد.

  معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: توجه به مباحث اقتصادی یکی از سیاست های دولت بوده که در حوزه کلان کشوری نیز دنبال می شود که حاصل توسعه اقتصادی ایجاد ارزش افزوده ملی و تولیدی، افزایش درآمد در سطح کشور و در نهایت افزایش رفاه، اشتغال و توسعه فعالیت های اقتصادی در بخش های مختلف است.

  منصوری با تاکید بر اینکه دولت برای ورود به عرصه اقتصادی نیاز به ورود در سطح مناطق را دارد، ادامه داد: برای اینکه این موضوع نتیجه بهتری داشته باشد نیازمند این هستیم که در سطح مناطق و استان ها فعالیت های گسترده ای را به صورت نظام مند و سازمان یافته طراحی و پیاده کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی