اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۳۳ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵

  پایگاه اطلاع رسانی پنجره واحد سرمایه گذاری و کارآفرینی استان راه اندازی شد

  قزوین-ایرنا- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی پنجره واحد سرمایه گذاری و کارآفرینی استان قزوین خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری قزوین، بهنام ملکی در این خصوص افزود: استانداری قزوین با توجه به اهمیت امر اطلاع رسانی و لزوم ارائه شفاف اطلاعات در حیطه فعالیت های خود در زمینه جذب و حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی، پایگاه اطلاع رسانی پنجره واحد سرمایه گذاری و کارآفرینی استان را به آدرس http://investment.ostan-qz.ir راه اندازی کرده است.
  وی اظهارکرد: در طراحی این پایگاه با توجه به ویژگی اصلی این رسانه، حداکثر تلاش برای پویایی محتوا و به روز نمودن سریع اطلاعات صورت می گیرد.
  مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان ادامه داد: پنجره واحد سرمایه گذاری و کارآفرینی استان قزوین امیدوار است با ایجاد این بستر، روال مورد نیاز سرمایه گذاری و تولید اطلاعات، بهبود یافته و از این طریق فرهنگ تدوین و اشاعه اطلاعات در ساختار اداری این مجموعه و دستگاههای تخصصی مرتبط در استان نهادینه شود.
  ملکی افزود: این پایگاه از بخش های اطلاعاتی مختلفی از جمله توانمندی ها، قابلیت ها و اولویت ها، مزیت ها مشوق ها و فرصت های سرمایه گذاری، راهنمای سرمایه گذاری، قوانین و آئین نامه ها، اخبار، سایت های مرتبط تشکیل شده است و گستره محتوا و خدمات قابل ارائه از طریق پایگاه اطلاع رسانی پنجره واحد سرمایه گذاری و کارآفرینی به مجموعه معرفی شده محدود نخواهد شد.
  ملکی ادامه داد: امیدواریم مخاطبان با بازدید از پایگاه اطلاع رسانی و خدمات سرمایه گذاری با ارسال نظرها و پیشنهادهای خود به نشانه پست الکترونیک اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری این اداره را جهت تکمیل و گسترش این مجموعه یاری نمایند.
  مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان قزوین در خاتمه بیان کرد: اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری از طریق ایمیل jazb.sarmayeh.qz@gmail.com و یا از طریق حضوری آماده دریافت ایده های سرمایه گذاران، متخصصان و صاحبان اندیشه است.
  6101/ 6128

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی