اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۱۸ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸
  مشاور مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه کشور خبرداد:

  برگزاری نخستین همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه کشور در تبریز

  تبریز- مشاور مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه کشور از برگزاری نخستین همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه کشور در تبریز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا نوتاش با بیان اینکه این همایش با موضوع  "ارتقاء توانمندی های حرفه ای شبکه فروش" برگزار خواهد شد، اظهار داشت: یکی از عوامل موثر در فرآیند توسعه ملی، برگزاری همایش ها و کنفرانس های تخصصی و حرفه ای می باشد که اهمیت برگزاری آنها در جهت شناسایی معضلات و تنگناها و در نتیجه، ارائه راه حل هایی به منظور رفع آنهاست.

  وی افزود: این همایش روز پنجشنبه علاوه بر بخش افتتاحیه دارای سه پانل اختصاصی است، که پانل اول به بازاریابی و مشتری مداری (تبلیغات، تکنیک ها و روش های بازاریابی و فروش، اصول و فنون ارتباط و مذاکره و تکریم مشتریان و بیمه گذاران و ...)  اختصاص دارد و عناوین پانل دوم  و سوم به ترتیب آشنایی و بررسی مباحث مالیاتی مرتبط با شبکه فروش بیمه (مالیات بردرآمد و ارزش افزوده و ...) و رفتار حرفه ای شبکه فروش (قانون مداری، رقابت سالم و پیشگیری از نرخ شکنی های نادرست، تقلبات و تخلفات) است.

  مشاور مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه کشور تاکید کرد: هر یک از این سه پانل می بایست زمینه ارتقاء و توانمندشدن عوامل فروش بیمه شامل شعب، کارگزاران، نمایندگان، بازاریابان را در پی داشته باشد و مخاطبان بتوانند هم از نظر رفتار مناسب با مشتریان و هم از جنبه بازاریابی و فروش، دانش خود را افزایش دهند؛ علاوه بر این توانایی خود در انجام امور حسابداری و تنظیم اظهارنامه مالیاتی ارتقا داده و رفتار قانون مدار و حرفه ای را فرا گیرند. و از نرخ شکنی و رقابت ناسالم دوری کنند.

  نوتاش در عین حال خاطرنشان ساخت: کنفرانس ها و همایش های حرفه ای که در درون یک صنعت مشخص اتفاق می افتد، تجلی تلاش اعضاء آن صنعت برای برقراری ارتباط میان اعضا در جهت تبادل اندیشه و اشتراک دانش، ارائه یافته ها و نظریه های جدید و نهایتا کمک به رشد دانش و حرفه ای گری است.

  دبیر همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه کشور  اذعان داشت: با توجه به گستردگی زمینه‌های حرفه ای گری و نیاز روزافزون به تبادل نظر و گسترش اندیشه‌های نو در صنعت بیمه، انجمن حرفه ای صنعت بیمه، با حمایت سندیکای بیمه گران و شرکت های بیمه و همکاری شرکت پویا تدبیر تبریز در نظر دارد برای نخستین بار همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه با موضوع "ارتقاء توانمندی های حرفه ای شبکه فروش" را برگزار نماید.

  وی با بیان اینکه چنین همایش هایی در رابطه با صنعت بیمه در سطح استان ها به ندرت اتفاق می افتد گفت: انجمن قصد دارد در سال ۹۵، دو الی سه همایش با موضوعات متنوع و مورد نیاز صنعت بیمه در برخی استان ها برگزار نماید و این روند را برای سال ۹۶ با چهار همایش (یک همایش در هر فصل) و در سال ۹۷ با دو همایش در هر فصل، در استان های منتخب ادامه دهد.

  نوتاش اضافه کرد: بدین ترتیب در پایان برنامه ششم توسعه، در هرسال حداقل یک همایش در هر استان و در مجموع ۳۰ همایش در سال با موضوعات مختلف، متناسب با شرایط ملی و منطقه ای برگزار می شود تا خلا همایش های بیمه ای در استان ها در برطرف شده و آموزش های بیمه ای سراسری شود.

   مشاور مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه کشور یادآور شد: با این اقدام در همه استان ها مجریان قوی و مدرسین ماهر و آشنا به دانش روز بیمه ای تربیت شده و فرهنگ بیمه ترویج بیشتری پیدا کند.

  وی افزود، این همایش ها به پتانسیل های استان برگزارکننده و شرایط روز صنعت بیمه بستگی دارد و عناوین آن ها بسته به شرایط ذکرشده تعیین می شود. بعنوان مثال، در استان های جنوبی ممکن است تمرکز بر عناوینی همچون بیمه های دریایی، انرژی و در استان هایی که قطب گردشگری هستند، عناوین توریستی یا موضوعات مربوط به بیمه های زندگی انتخاب شوند.

  دبیر همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه کشور  در خصوص ظرفیت این همایش ابراز داشت: با توجه به اینکه حداکثر حدود ۵۰۰ نفر می توانند در همایش تبریز شرکت نمایند، به شرکت های بیمه و متقاضیان ارجمند توصیه می شود از این فرصت به نحو احسن استفاده نموده و در قبال افزایش مهارت و دانش علمی نمایندگان و شبکه فروش خود با احساس مسئولیت بیشتر و با ارائه تسهیلات و حمایت لازم، امکان حضور متقاضیان شبکه فروش را در این همایش ایجاد نمایند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی