اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۰۹ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸
  نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی:

  ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه ضرورت دارد

  شهرکرد- نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه ضرورت دارد، گفت: توسعه کار آفرینی در جامعه موجب توسعه و پیشرفت کشور می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، محمد خالدی ظهر یکشنبه در بازدید از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت:توسعه کار آفرینی در جامعه موجب توسعه و پیشرفت کشور می شود.

  وی ادامه داد: باید از ظرفیت ها و پتانسیل های استان در مسیر توسعه منطقه استفاده شود.

  نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توسعه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در ایجاد اشتغال در منطقه خواهد داشت و باید شرکت های دانش بنیان حمایت شوند.

  اشتغال ۴۵۰ نفری شرکت های دانش بنیان چهارمحال و بختیاری

  رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری نیز در حاشیه این بازدید پارک های علم و فناوری را خط مقدم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان با اشتغال زایی ۴۵۰ نفری و۷۲۰ میلیارد ریال گردش مالی در سال نقش مهمی در اقتصاد استان دارند.

  اسماعیل پیر علی میزان صادرات شرکت های دانش بنیان و فناور را در سال گذشته ۷.۵ میلیارد ریال عنوان کرد.

  وی ادامه داد: در صورت اصلاح قوانین و حمایت از این شرکت ها، میزان صادرات شرکت های دانش بنیان افزایش پیدا می کند.

  پیرعلی یکی از مشکلات شرکت های دانش بنیان را عدم پیش بینی قوانین مناسب در خصوص حضور این شرکت ها در انجام مناقصه های دولتی دانست و برطرف نمودن این خلأ قانونی را توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی