اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۰۵ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸

  بخشدار ریگ بوشهر: برنامه های مدونی برای بهبود کسب وکار تدوین شده است

  گناوه-ایرنا- بخشدار ریگ استان بوشهر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، برنامه های مدونی برای بهبود وضعیت کسب وکار با ترویج روحیه کارآفرینی در این بخش تدوین شده که در دست پیگیری است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا، مسعود شیرافکن روزدوشنبه دربازدید ازمرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیج فارس این بندر افزود: کارآفرینی به عنوان موتور محرکه نقش مهم و اساسی در روند توسعه پایدار هر کشور ایفا می کند.
  وی اضافه کرد: امروز آموزش و فرهنگ کارآفرینی و توجه به حلقه مهارت آموزی باید جایگزین نگاه مدرک گرایی و کمی گرایی در فضای کشور شود که در این حوزه اقدام های خوب و موثری در بخش ریگ صورت گرفته است.
  بخشدار ریگ اظهارکرد: با فعال کردن مرکز آموزش خلیج فارس دراین بندر و انتخاب مدیر و بکارگیری مربیان مجرب، شاخص آموزش نسبت به سال های گذشته ارتقا یافته که نشان از یک عزم جدی و تحول دراین حوزه بوده است.
  بخشدار ریگ گفت: درسال 92 میزان آموزش در این مرکز 15 هزار و 932 نفر ساعت بود که در سال های 93 و 94 رشد چشمگیری یافت و به میزان 37 هزار و 600 نفر ساعت رسید.
  شیرافکن اضافه کرد: از همه فعالان اقتصادی و بویژه جوانان دراین بخش دعوت می شود که از فرصت پیش آمده استفاده و برای ایجاد کسب وکارهای متناسب با ظرفیت های بخش ریگ تلاش کنند.
  بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
  6164/6043

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی