اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۹۹ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸

  توسعه گردشگری حلال نیازمند بازاریابی از طریق شبکه های اینترنتی است

  کیش – ایرنا – مشاور عمرانی و توسعه سازمان منطقه آزاد کیش گفت : ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری حلال در جزیره کیش وجود دارد که نیازمند استفاده از نرم افزاری برای بازاریابی از طریق شبکه های اینترنتی هستیم .

  آرمین علیزاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا به زیر ساخت های مناسب کیش برای جذب گردشگر اشاره کرد و افزود : شرایط موجود در کیش نسبت به دیگر مناطق آزاد کشور از ساختار معتدل و مناسبی برخوردار است .
  وی با تاکید بر اینکه صنعت گردشگری در جهان به صورت انفرادی فعالیت نمی کند اظهار کرد : فعالان این صنعت به صورت یک شبکه جهانی در حال فعالیت هستند.
  مشاور توسعه عمران کیش با تاکید بر اینکه ظرفیت های زیادی برای گردشگری حلال در جزیره کیش وجود دارد افزود : سود حاصل از این صنعت در جهان 150 میلیارد دلار است و برای اینکه ما بتوانیم در این عرصه ورود کنیم باید به بازارهای تبلیغاتی بین المللی ورود کنیم .
  وی با بیان اینکه در صنعت گردشگری حلال آنطور که باید ورود نکرده ایم تصریخ کرد : در این زمینه و به عنوان یک منطقه گردشگری نیازمند نرم افزاری برای بازاریابی از طریق شبکه های اینترنتی هستیم .
  علیزاده اظهار کرد : می توان با برنامه ریزی و متصل شدن به بازارهای شبکه ای سهم زیادی از این صنعت را در اختیار گرفت.
  این مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید براینکه مسلمانان زیادی به دنبال سفر به کشورهای اسلامی با ظرفیت های مختلف هستند اظهارکرد : آنها علاقه مند هستند تا به کشورهایی سفر کنند که در آن تمام شرایط و ضوابط اسلامی و شرعی رعایت شده باشد.
  وی استفاده از غذاهای حلال با ذبح اسلامی، وجود نماز خانه را از خواسته های گردشگران مسلمان دانست .
  علیزاده با بیان اینکه گردشگر حلال به دنبال بهره مندی از بسته های حلال است به سود 11 درصدی جذب گردشگر حلال در جهان اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود تا سال 2020 این سود به 13 درصد و در آمد آن به بیش از 220 میلیارد دلار در سال برسد .
  وی تاکید کرد : یکی از راه هایی که کیش می تواند به این بازار ورود کند متصل شدن به یک شبکه بین المللی است که تا کنون این اتفاق صورت نگرفته است .
  این مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش به ایرنا گفت : مالزی از کشورهای پیشرو در جذب گردشگر حلال است و علاقه زیادی دارد در حوزه گردشگری با ایران ارتباط داشته باشد از این رو باید بسترهای لازم در این راستا فراهم شود.
  وی افزود : باید اپراتورهای بزرگ گردشگری که در شبکه های جهانی فعالیت دارند را به کیش بیاوریم تا بتوانیم گردشگر حلال را جذب کنیم .
  1630**1641

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی