اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۹۷ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸
  در راستای توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار؛

  خانه کوثر هنری منطقه ۲۰ تهران راه اندازی شد

  شهرری-شهردار منطقه ۲۰ تهران از شروع به کار مرکز مهارت آموزی کوثر هنری این منطقه جنوبی به عنوان دوازدهمین مرکز کارآفرینی ویژه بانوان سرپرست خانوار خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، سید احمد صفوی اظهار داشت: در راستای توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و زمینه سازی استقلال اقتصادی آن ها، دوازدهمین خانه مهارت آموزی کوثر با محوریت هنرهای دستی در محله ۱۳ آبان راه اندازی شده است.

  صفوی با اشاره به اینکه حمایت از کارآفرینی همواره از اولویت های مدیریت شهری بوده است، افزود: آموزش رایگان به بانوان سرپرست خانوار و اقشار کم برخورداری که علاقه مند به کارآفرینی هستند و در ادامه دعوت به کار و اشتغال زایی هنرآموزان از خصوصیات این مراکز است.

  وی رسیدگی به اقشار نیازمند و محله های کم برخوردار را از دیگر اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: بانک اطلاعاتی نیازمندان و خیرین در نواحی هفت گانه تشکیل شده است و شکل گیری ستاد خیرین با عنوان خانه های جهاد نیز در سراهای محله در دستور کار قرار دارد.

  معصومه پورنظری مشاور شهردار منطقه ۲۰ تهران در امور بانوان نیز در ادامه بیان داشت: کوثر هنری منطقه ۲۰ به عنوان اولین مرکز مهارت آموزی است که در رشته نقطه کوبی های هنری روی سفال و نقاشی روی شیشه در حال فعالیت است و عموم شهروندان هم می توانند از این خدمات هنری بهره مند شوند.

  پورنظری در ادامه گفت: روند شناسایی و حمایت از افراد نیازمند با حفظ کرامت این خانواده ها انجام می شود و افراد علاقه مند برای همکاری با این طرح می توانند به سراهای محله مراجعه کنند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی