اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۹۶ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸

  موفقیت مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در چهارمین جشنواره حرکت

  رئیس مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج از موفقیت این مرکز در بخش ترویجی-کارآفرینی چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت خبر داد و گفت: جشنواره روز گرافیک که با محوریت کارآفرینی و هنر توسط مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در اردیبهشت ماه برگزار شد، در این رویداد ملی حائز تقدیر شده است.

  حسین آبین در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، ضمن اشاره به فرا رسیدن سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی گفت: مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های جهاد دانشگاهی البرز تاکنون موفقیت‌های خوبی را کسب کرده است.

  وی افزود: این مرکز در اردیبشهت ماه سال جاری به مناسبت روز گرافیک جشنواره‌ای را تحت عنوان جشنواره روز گرافیک و با محوریت کارآفرینی و هنر برگزار کرد که این جشنواره به عنوان جشنواره برتر چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت انتخاب شده است.

  آبین با بیان اینکه این موفقیت در بخش ترویج چهارمین جشنواره ملی حرکت به دست آمده است، خاطرنشان کرد: بخش ترویج شامل حوزه های مختلفی چون همایش، نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی، همایش و سخنرانی تخصصی است و جشنواره روز گرافیک مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در بخش جشنواره مقام اول را کسب کرده است.

  آبین ادامه داد: مجموعا 490 اثر از 19 استان به چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت ارسال شده و استان البرز صاحب بیشترین آثار ارسالی به این جشنواره  است.

  رئیس مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در پایان اعلام کرد: مراسم تقدیر از آثار برتر چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت، اواخر شهریور در کرمان برگزار خواهد شد.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی