اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۹۲ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۶

  برای نهادینه کردن کارآفرینی، چاره‌ای جز بها دادن به تولیدگران و جوانان نیست

  رئیس سازمان بهزیستی گفت: برای نهادینه کردن کارآفرینی و خودآفرینی چاره‌ای جز اینکه به تولیدگران و جوانان بها داده شود نیست.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا مازندران، انوشیروان محسنی بندپی در آیین یادبود و رونمایی از تندیس مرحوم مسعود درویش بنیانگذار تیم فوتبال شموشک نوشهر که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشور و جمع کثیری از هواداران و پیشکسوتان تیم شموشک در سالن شهید باهنر نوشهر برگزار شد، با اشاره به غیرت و تعصب مردم نوشهر و چالوس در حمایت از تیم شموشک با حضور چشمگیر خود، اظهار کرد: این آیین، تقدیر از زحمات تحول آفرین شخصی است که در طول عمرش در همه ابعاد ورزشی چه در  شهرستان، استان و کشور منشا اقدامات اثربخش بوده است.

  وی افزود: در تاریخ زندگی انسان ها نقاط عطفی وجود دارد و یک شخص به دلیل اقدامات اثربخش و تحول آفرین در ابعاد مختلفی که دارد  او را  از دیگر افراد متفاوت می کند.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه همانند مرحوم درویش در حوزه ورزش کشور انگشت شمار هستند، به ویژگی های اخلاقی وی اشاره کرد و گفت: بلند نظری از جمله خصوصیات بارز مرحوم درویش بود و هیچ اقدامی را به پای خود حساب نمی کرد و  اثربخشی یک کار مهم بود.

  محسنی، سیستمی کار کردن و دوراندیشی و آینده نگری را از دیگر ویژگی های اخلاقی درویش دانست و متذکر شد: برای نهادینه کردن کارآفرینی و خودآفرینی چاره ای جز اینکه به تولیدگران و جوانان بها داده شود نیست و این کار را مرحوم درویش در سرلوحه خود داشت.

  وی خاطرنشان کرد: پایه گذاری شموشک بر اساس بها دادن به جوانان و نونهالان بوده است.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: مرحوم درویش شخصیت ارزشمندی بود که رشد و ترقی افراد زیر مجموعه را موجب می شد و در این راستا مانع رشد امثال بنگر و بائو و ..... که در شموشک رشد یافتند نشد و همه را به کشور معرفی کرد.

  محسنی در پایان گفت: درویش، تعصب علمی و منطقی به جوانان شایسته منطقه داشت و امید است با حمایت مهدی تاج رئیس فدراسیون و حسین زادگان مدیر کل ورزش مازندران و قاسم احمدی نماینده مردم در مجلس شاهد رشد و احیاء باشگاه شموشک دیگر باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، در ادامه این آیین شیده درویش دختر مرحوم  درویش، مسعود درویش نوه مرحوم که در انگلستان زندگی می کند و دکتر جهانگیر درویش پسرعموی وی با بیان سخنانی از ابراز احساسات و شور و استقبال بی نظیر مردم تقدیر کردند. همچنین جمعی از پیشکسوتان و مربیان سابق شموشک نوشهر به بیان خاطرات خود پرداختند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی