اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۸۶ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳

  نخستین فروشگاه دائمی کارآفرینی جنوب کشور در گچساران افتتاح شد

  گچساران - ایرنا - نخستین فروشگاه دائمی کارآفرینی دانش آموزی جنوب کشور روز چهارشنبه در آیینی در هنرستان فاطمه زهرا (س) شهر دوگنبدان به بهره برداری رسید.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایرنا، رئیس اداره آموزش و پرورش گچساران در آیین افتتاح این فروشگاه، گفت: این فروشگاه دائمی برای فروش دست ساخته های دانش آموزان شهرستان گچساران دایر شده است.
  ظهرالدین پورالحسینی افزود: صنایع دستی گچساران، نقاشی، البسه محلی، تابلوی کاشی شکسته، وسایل چوبی، وسایل آزمایشگاهی و تزیینات از مهمترین تولیدات دانش آموزان این هنرستان است که در نمایشگاه های دائمی به فروش می رسد.
  وی بیان کرد: طرح های سنجاقک، انگور رویخچالی، دست ساخته های هفت سین، گلدان های صدفی رُز در رنگ های متنوع و انواع عروسک ها از دیگر تولیدات دانش اموزان هنرستان فاطمه زهرا (س) شهر دوگنبدان است.
  پورالحسینی تعداد هنرستان های شهرستان گچساران را پنج باب برشمرد و اظهار کرد: راه اندازی این فروشگاه موجب شده علاوه بر فراهم شدن زمینه اشتغال برای دانش آموزان تولیدات آنان نیز در اقتصاد خانواده هایشان موثر باشد.
  وی عنوان کرد: دانش آموزان هنرستان های شهرستان گچساران می توانند در فصل تابستان نیز به تولیدات خود ادامه دهند.
  پورالحسینی ابراز داشت: 700 نفر در هنرستان های شهرستان گچساران مشغول به تحصیل هستند.
  وی افزود: کالاهای ارائه شده از سوی دانش آموزان گچساران در این فروشگاه ارزانتر از انواع آن در بازار بوده و دارای کیفیت بهتری نیز نسبت به محصول مشابه است.
  6162/2082

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی