اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۸۵ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳

  نمایشگاه کارآفرینی در آستارا بر پا شد

  آستارا- ایرنا- نمایشگاه کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی با هدف ارائه توانمندی های مهارت آموزان در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی آستارا بر پاشد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایرنا، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی شهرستان آستارا روز چهارشنبه در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در راستای عرضه توانمندی های مهارتی و آموزشی بخش دولتی و خصوصی ، ترویج و تقویت آموزش های مهارتی و حمایت از کارآفرینان ، مدیران و مربیان فنی و حرفه ای بر پا شده است .
  بهبود معاشکار با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته دایر است ، افزود: حدود 50 نفر در بخش های فناوری اطلاعات و حسابداری ، شیرینی پزی ، رباتیک و صنایع دستی در قالب این نمایشگاه آثار خود را عرضه کرده اند.
  وی اضافه کرد: تابلو فرش های چله ابریشم ، گونی بافی و گبه از جمله آثار هنری هستند که مورد توجه بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار گرفته اند.
  وی با تقدیر از همکاری آموزشگاه های اکباتان ، آراد ، رزا و خیام در برپایی این نمایشگاه گفت: عرضه ربات های جنگجو ساخت دانش آموزان چهار تا 17 ساله و نیز ارائه آخرین فناوری های اطلاعات و نرم افزارهای گرافیکی از دیگر بخش های جذاب این نمایشگاه است.
  وی ادامه داد: ارائه کارت شهروند الکترونیک به شرکت کنندگان در این نمایشگاه و همچنین برگزاری مسابقه عکس ، فیلم و مقاله جزو برنامه های اصلی این نمایشگاه است.
  وی اضافه کرد: آشنایی بازدیدکنندگان از آموزش های مهارتی ، ترویج فرهنگ مهارت آموزی بین نوجوانان و جوانان ، آشنایی با ظرفیت های موجود مهارتی ، حمایت از قشر آسیب پذیر ، برنامه ریزی و فراهم نمودن زیربنای آموزشی در برنامه های آتی از جمله اهداف عمده برپایی این نمایشگاه هفت روزه در شهرستان آستارا است.
  در حاشیه افتتاح این نمایشگاه کودکان و نوجوانان مرکز شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا به اجرای زنده دو قطعه سرود پرداختند.
  340 نفر هم اینک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستارا در قالب رشته های لوازم خانگی ، برق ، تراشکاری ، مکانیک ، تاسیسات ، صنعت ساختمان ، صنایع ، بازرگانی و کارآفرینی مشغول مهارت آموزی هستند.
  شهرستان 86 هزار نفری آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
  7105/6070

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی