اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۸۲ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳
  لرستان؛

  افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید لرستان

  استاندار لرستان از افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید این استان به ۱۲۰ میلیارد تومان خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ هوشنگ بازوند شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با اشاره به دیدار خود با رئیس جمهور اظهار داشت: برای من مایه خوشحالی بود که در بین ۳۱ استان به عنوان اولین استان گزارش عملکرد خود را به رئیس جمهور ارائه دادم.
   
  وی با بیان اینکه در مدت یک ساعت و ۲۰ دقیقه دیدار خود مباحث زیادی را مطرح کردیم، تصریح کرد: اولین موضوعی که مطرح کردم بیکاری بود که باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شده است.
   
  استاندار لرستان با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی یک برنامه دائمی برای اقتصاد کشور است، افزود: همه کشورهای دنیا نیز از همین روش اقتصاد استفاده می کنند.
   
  بازوند با اشاره به اینکه سه برگه را امروز آورده ام که مسئولان باید آنها را به عنوان سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: یک برگه مربوط به ۲۴ رویکردی است که رهبر معظم انقلاب ابلاغ کردند، یک برگه مربوط به ۱۲ برنامه ای است که دولت اعلام کرد و برگه دیگر ۱۰ راهکاری است که رهبر فرزانه انقلاب در مشهد بیان کردند.
   
  وی با بیان اینکه در دیداری که داشتم رئیس جمهور ۴۰ میلیارد تومان از محل اسناد خزانه برای قلعه فلک الافلاک را صادر کردند، تصریح کرد: در حوزه تخصیص آب استان نیز صحبت هایی در این دیدار شد.
   
  استاندار لرستان در ادامه با تاکید بر اینکه در حوزه وام ازدواج جوانان و پرداخت پول گندم کشاورزان نیز مطالبی بیان شد، افزود: از اول تیرماه باید کارهای اجرایی مربوط به اقتصاد مقاومتی در استان آغاز شده است.
   
  افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید لرستان به ۱۲۰ میلیارد تومان
   
  بازوند با اشاره به اینکه همه باید در رابطه با اقتصاد مقاومتی پاسخگو باشیم، اظهار داشت: فردا سفر وزیر کشور را داریم و در برنامه ها و جلسات این سفر باید پاسخگوی عملکرد ۴۰ روزه خود در رابطه با اقتصاد مقاومتی باشیم.
   
  وی با بیان اینکه فردا باید پاسخگوی عملکرد ۴۰ روزه خود باشم و مدیران هم باید پاسخگو باشند، تصریح کرد: گزارش هایی که در این سفر داده می شود به دفتر رهبر معظم انقلاب و هیئت دولت نیز ابلاغ می شود.
   
  استاندار لرستان به آتش سوزی لوله های انتقال پلی اتیلن در پلدختر اشاره کرد و افزود: این آتش سوزی در کمتر از ۴ ساعت مهار شد و مسئولان مرتبط تشکر می کنم.
   
  بازوند ادامه داد: اگر مسولان امر این رشادت ها را به خرج نمی دادند این آتش سوزی چند روز طول می کشید.
   
  وی به افزایش اعتبار طرح تکاپو در استان از ۱۱ میلیارد به ۱۱۹ میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: همچنین شاهد افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید به ۱۲۰ میلیارد تومان بوده ایم.
   
  استاندار لرستان با اشاره به دستور العمل شورای عالی اداری کشور اشاره کرد و گفت: مدیران باید به دنبال کادر سازی در اداره خود باشند و اگر مدیرکلی دوره کاری اش تمام می شود بتواند به راحتی سه مدیرکل را از کادر خود تحویل دهد.
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی