اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۷۴ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲
  مدیر فرهنگی دانشگاه یاسوج:

  کارگاه‌های کارآفرینی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود

  مدیر فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: در راستای تحقق شعار اقتصادمقاومتی کارگاه‌های کارآفرینی در این دانشگاه برگزار می‌شود.

  رامین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال کارگاه‌های که بحث کارآفرینی در آن باشد از جمله آموزش تکنسین داروخانه، زنبورداری و پرورش گیاهان زینتی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در دستور کار مسئولان دانشگاه یاسوج است عنوان کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها سبب پختگی هرچه بیشتر در بیان آرا و افکار می‌شود و تنش‌های موجود در جامعه را کاهش می‌دهد.

  مرادی از فعالیت 27 انجمن، 15 کانون و 3 تشکل دانشجویی در دانشگاه یاسوج خبر داد و افزود: کمیته نظارت و حمایت از انجمن‌های علمی دانشگاه هر هفته برگزار و هر جلسه 10 تا 15 مصوبه برای بهبود شرایط و در راستای فعالیت‌های پیشنهادی انجمن‌ها دارد.

  مدیر فرهنگی دانشگاه یاسوج حفظ آرامش و پویایی دانشگاه را از اولویت‌های این دانشگاه دانست و ابراز کرد: آرام بودن دانشگاه به معنی مردگی و رکود نیست بلکه دنبال دانشگاهی پویا ولی آرام هستیم.

  مرادی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگی سیال و با تنوع دیدگاه‌ها بوده و جامعه باید استقلال دانشگاه را به رسمیت بشناسد تصریح کرد: در صورتی دانشگاه استقلال نداشته باشد و تحت تاثیر امواج قرزار گیرد نمی‌تواند تاثیر گذار باشد.

  وی بیان کرد: دانشگاه یاسوج برای مرجعیت به دنبال ارائه مدل اقتصادی و ارائه نظرات کاربردی در حوزه اجتماعی است تا بتواند نقش دانشگاهی خود را به نحو مطلوب و مفید برای جامعه و کمک به توسعه انجام دهد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی