اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۶۹ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲

  برگزاری همایش کارآفرینی‏ «چگونه آغاز کنیم» در اهواز

  همایش کارآفرینی با عنوان‏ «چگونه آغاز کنیم» به همت گروه دانشجویی هدف فردا 7 مردادماه در اهواز برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از  ایسنا، این همایش به همت گروه دانشجویی هدف و با رویکرد گسترش فرهنگ کارآفرینی و تبدیل ایده و سرمایه شخصی به کارآفرینی برگزار می‌شود.

  مخاطب اصلی این همایش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی و تمام افرادی خواهد بود که با دارا بودن سرمایه و ایده قصد کارآفرینی و ورود به فضای کسب و کار را دارند اما فاقد دانش کارآفرینی هستند.

  در این همایش یک فرم میان شرکت کنندگان دارای ایده و سرمایه شخصی که قصد ورود به بازار کار را دارند، توزیع می‌شود و سپس در روزهای بعد ازهمایش از این افراد آزمون شفاهی گرفته خواهد شد تا برای 50 نفر از پذیرفته شدگان این آزمون شفاهی یک کارگاه آموزش کارآفرینی یکماهه و در6 جلسه با تدریس دکتر حسین بوعذار به صورت رایگان برگزار شود.

  در پایان دوره بنا بر تشخیص مدرس دوره، افرادی که قابلیت ورود به بازار کار را دارند جهت اخذ تسهیلات یا گذراندن دوره‌های آموزشی به اتاق بازرگانی اهواز، صندوق کارآفرینی امید، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، بسیج سازندگی و سازمان جهاد کشاورزی خوزستان معرفی می‌شوند.

   بنابه گفته مجریان این همایش، صندوق کارآفرینی امید نیز برای اعطای تسهیلاتی تا سقف500 میلیون تومان به 5 ایده برتر معرفی شده تا پایان مهرماه سال جاری اعلام آمادگی کرده است.

  آیت الله کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، دکتر بوعذار تنها دارنده مدرک دکتری کارآفرینی در خوزستان و حسین خنیفر، رییس دانشکده مدیریت و کارآفرینی دانشگاه قم سخنرانان این همایش هستند. همچنین علی ساری  و جواد کاظم نسب الباجی نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و رییس اتاق بازرگانی اهواز و رییس صندوق کارآفرینی امید از مدعوین این همایش می‌باشند.

  همایش کارآفرینی «چگونه آغاز کنیم» فردا ساعت 18 در حوزه علمیه امام حسین (ع) اهواز و با ظرفیت شرکت 500 نفر برگزار خواهد شد.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی