اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۴۶ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۱
  مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان مطرح کرد:

  برنامه صندوق کارآفرینی امید تبدیل گلستان به قطب روسری است

  گرگان- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان گفت: ند برنامه اصلی در صندوق کارآفرینی امید داریم که یکی از آن‌ها تبدیل استان گلستان به قطب تولید روسری ابریشمی در کشور است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، حسن پهله‌وری، ظهر شنبه در شورای اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: اعتبار سال گذشته برای ارائه تسهیلات ۱۸ میلیارد تومان بود و امسال ۲۶ میلیارد تومان در نظر گرفته ایم.

  وی افزود: چند برنامه اصلی در صندوق کارآفرینی امید داریم که یکی از آن‌ها تبدیل استان گلستان به قطب تولید روسری ابریشمی در کشور است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان تصریح کرد: برنامه دیگر ما هر روستا یک محصول است که در قالب آن به طرح‌هایی مانند پرورش شتر و تشکیل زنجیره نوغانداری و کرم ابریشم پرداخته می‌شود.

  پهله‌وری گفت: زنجیره تولید عسل هم در استان گلستان در حال انجام و در مرحله آماده‌سازی طرح است.

  به گفته وی، طرح دیگر ما گردشگری و بوم‌گردی در روستاها است و حصیربافی نیز از طرح‌هایی است که موردحمایت صندوق کارآفرینی امید قرارگرفته است.

  پهله‌وری افزود: مهم‌ترین هدف ما ایجاد اشتغال و افزایش سطح درآمد خانوار روستایی است و در همین راستا امسال ۱۸۷ پروژه انجام داده می‌شود.

  وی گفت: ۱۱۰ طرح در بخش نوغانداری و ایجاد زنجیره ابریشم در نظر گرفته‌شده که در بخش‌های مختلف اجرا می‌شود.

  پهله‌وری خاطرنشان کرد: در بخش پرورش زنبورعسل نیز ۱۴۰ طرح در نظر گرفته‌شده است که در شهرستان‌هایی مانند گرگان، گنبد، علی‌آباد و کردکوی اجرا می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی