اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۴۱ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۹

  عابدینی: بلیت فروشی حق سرخابی هاست

  تهران - ایرنا - سرپرست سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال بلیت فروشی را حق سرخآبی های پایتخت عنوان کرد و گفت: اگر این دو تیم در فروش بلیت بازی های خود دچار مشکل شوند، به آنها کمک خواهیم کرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایرنا، امیر عابدینی در حاشیه مراسم تجلیل از برترین های لیگ گفت: بلیت فروشی حق باشگاه هاست و این دو تیم می توانند از این امتیاز استفاده کنند و در مواردی که دچار مشکل شوند به آنها کمک خواهیم کرد.
  وی اظهار داشت: امسال برنامه ریزی خوب و مدونی را در لیگ شاهد بودیم و تشکیلات سازمان لیگ توانست کار را به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده انجام دهد. البته در فوتبال همکاری عمومی مهم است و نباید به دلیل سو مدیریت خراب شود.
  سرپرست سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به اینکه در لیگ شانزدهم بیشتر رقابت ها در روزهای پنجشنبه و جمعه است، دارای نظم و انضباط و در جذب هواداران باید بیشتر تلاش کرد تا شاید لیگ باطراوت و شادی باشیم.
  عابدینی درباره جلسه با علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ و علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون داشته است، تصریح کرد: در این جلسات درباره مسائل مختلفی از جمله حامی مالی، تبلیغات محیطی دور زمین و بحث بازاریابی، اقتصاد فوتبال و افرادی که در این زمینه تولید فعالیت دائمی داشته باشند به گفت و گو نشستیم.
  وی درباره مذاکره با حامیان مالی فوتبال برای لیگ شانزدهم گفت: با 12 شرکت مذاکره کرده ایم که تمامی آنها علاقمند به حمایت مالی از فوتبال هستند.
  عابدینی درباره حق پخش تلویزیونی نیز گفت: حق پخش یکی از ارکان فوتبال است که صدا و سیما باید به آن احترام بگذارد؛ البته باید شیوه اجرایی آن تعریف شود تا در ادامه لیگ دچار مشکل نشویم.
  ورزشی**9129**9029**1379

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی