اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۳۱ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۵
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد:

  90 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در کهگیلویه وبویراحمد پرداخت شد

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: در 3 سال گذشته مبلغ 90 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی و زنجیرهای تولید و شبکه‌های فروش در این استان پرداخت شد.

  ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج رویکرد و اولویت صندوق کارآفرینی امید را پرداخت تسهیلات به طرح‌های کارآفرینانه با نگاه به بازار فروش واشتغال پایدار خواند و اظهار داشت: 70 تا 90 درصد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به سمت طرح‌های کارآفرینانه واشتغال پایدار بر اساس سیاست‌های ابلاغی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: صندوق کارآفرینی امید، بر اساس رویکرد جدید حمایت ازکسب و کارهای خرد بازارمحور با روش تأمین مالی خرد وظایف مهم و مغفول مانده‌ای را در زنجیره حمایت‌های دولتی از تولید در بخش خصوصی بر عهده دارد.

  حسن پور از پرداخت 90 میلیارد و 215 میلیون ریال تسهیلات به 373 متقاضی طرح‌های شناسایی شده مربوط به طرح‌های کارآفرینی و زنجیرهای تولید وشبکه‌های فروش از سال 92تا سال 94 اشاره کرد و افزود: به 119 متقاضی طرح کارفرمایی وتعاونی مبلغ 56 میلیارد و 140 میلیون ریال وطرح‌های برند وپشتیبان به 245 متقاضی اعتباری بالغ بر 34میلیارد و 75 میلیون تومان  تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است.

  وی حمایت از بازار فروش محصولات طرح‌های تولیدی را از دیگر برنامه‌های صندوق در استان برشمرد و عنوان کرد: از متقاضیان جهت عرضه و فروش محصولات خویش در نمایشگاه‌های در سطح ملی  حمایت می‌کنیم.

  مدیرصندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: این صندوق در راستای سیاست‌های جدید خود از تولیدات بازار محور روستاییان به ویژه محصولاتی که قابلیت صادراتی دارند حمایت می‌کند.

  حسن پور با بیان اینکه طرح‌های روستایی دارای مزیت اشتغال می‌توانند از تسهیلات صندوق بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: میزان پرداخت و نحوه اعطای تسهیلات بسته به مشارکت مردم در راه‌اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستاها خواهد بود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی