اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۲۹ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۵

  امام جمعه گناباد بر لزوم رفع مشکل بیکاری تاکید کرد

  گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: بیکاری منشاء بسیاری از آسیبها، گسترش مفاسد، بالارفتن طلاق و اعتیاد و رغبت نداشتن جوانان به ازدواج است لذا از مسئولان می خواهیم با برنامه ریزی هدفمند، ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی با بیکاری مقابله کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه گناباد افزود: توسعه کارآفرینی موجب کاهش آسیبها و مشکلات اجتماعی می شود لذا هر اندازه برای اشتغال برنامه ریزی موثر و هدفمند داشته باشیم به همان نسبت آسیبهای اجتماعی کاهش می یابند.
  وی در ادامه تضعیف کشورهای اسلامی و تقویت رژیم غاصب صهیونیستی را از مهمترین اهداف استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اعلام و بیان کرد: در بیشتر مقاطع این توطئه ها مانند کودتای ترکیه با حضور گسترده مردم ناکام ماند.
  خطیب جمعه گناباد ادامه داد: دشمنی استکبار با اسلام تمام نشدنی است و کشورهای غربی بعد از گذشت یک سال از برجام نه تنها به توافقهای خود در لغو تحریمها عمل نکردند بلکه هر روز توطئه ای جدید علیه ایران اسلامی طراحی می کنند.
  وی گفت: مستکبران جهان و رژیمهای آل سعود و آل خلیفه باید بدانند همانگونه که نمرودها، فرعونها و یزید ها نتوانستند در برابر گسترش اسلام و مسلمین بایستند آنها نیز توان مقابله با اسلام را نداشته و به سرنوشت حاکمان ظالم قبل از خود گرفتار می شوند.
  حجت الاسلام صادقی نسب افزود: پس از شکست منافقین در عملیات مرصاد و خیانتهای متعدد علیه ایران اسلامی به ویژه شهادت 17 هزار نفر از مردم ، این گروه تروریستی امروز در حاشیه امن ایجاد شده توسط حامیان دروغین حقوق بشر به خصوص آمریکا، فرانسه و انگلیس قرار دارد.
  وی به سالروز عملیات مرصاد علیه منافقین در دوران دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: ایران سال 1367 قطعنامه 598 سازمان ملل را مبنی بر آتش بست جنگ تحمیلی پذیرفت ولی صدام جنایتکار تصور کرد جمهوری اسلامی به علت ضعف و نداشتن نیروی انسانی قطعنامه را پذیرفته لذا تهاجمی گسترده را برای تصرف نقاط حساس مرزی آغاز کرد که رزمندگان اسلام به فرمان امام راحل در مقابل این هجمه ها ایستادند.
  گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
  2095/1858

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی