اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۱۹ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۲
  رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج:

  ایده پردازان جوان کرج گردهم می‌آیند/اولین استارت آپ مدیریت شهری

  کرج - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری اولین استارت آپ مدیریت شهری این کلان‌شهر با عنوان پایش خبر داد و گفت: با این رویداد مهم، ایده پردازان کرجی گردهم می آیند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، عباس زارع در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب، مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با حمایت شهرداری و شورای شهر و موسسه علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور، اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد استارت آپی تحت عنوان پایش در حوزه مدیریت نوین شهری کرده است.

  وی افزود: این مهم در قالب برنامه های مختلف برای تمام علاقمندانی که دارای ایده در هر سطح حوزه مدیریت شهری اعم از مبلمان و تاسیسات شهری، خدمات شهری، فضای سبز، پسماند، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل و ... برگزار خواهد شد.

  زارع عنوان کرد: علاقمندان می توانند با مشارکت در این رویداد و ارائه ایده های خود ضمن پیدا کردن مهارت و توانایی در جهت تراوش ایده و تبدیل آن به طرح، زمینه های ایجاد کسب و کار جدید و کارآفرینی را به وجود آورند و در کنار آن ایده هایی که در جهت بهبود نظام مدیریت شهری باشد، با پرورش و تکمیل آنها در جهت بهبود نظام مدیریت شهری از آنها استفاده خواهد شد.

  رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج ادامه داد: در این خصوص برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اولین همایش  گرفته که امروز اولین مرحله از پیش رویداد را با حضور دانشجویان برتر و ایده پردازان علاقمند برگزار می کنیم.

  وی در خاتمه یادآور شد: امروز آموزش های مهارتی در زمینه ماهیت ایده و نحوه ایده پردازی و روش های پرسش آن برای شرکت کنندگان تشریح خواهد شد.

  لازم به ذکر است که اولین جلسه از رویداد استارت آپی پایش امروز از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در سالن اجتماعات دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج برگزار می شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ