اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۱۸ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۷

  افزایش و کاهش نرخ تعدادی از محصولات گروه سایپا با مجوز شورای رقابت

  تهران- ایرنا- معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از افزایش و کاهش نرخ تعدادی از محصولات این گروه بر اساس مجوز شورای رقابت خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از سایپا، رضا تقی زاده با تاکید بر اینکه از خرداد ماه سال 1393 تاکنون موضوع افزایش نرخ خودروها مسکوت مانده بود، گفت: پس از گذشت دو سال، شورای رقابت مجوز افزایش نرخ تعدادی خودرو و دستور کاهش نرخ را برای تعدادی دیگر صادر کرد. بر همین اساس شرکت سایپا نیز همچون سایر خودروسازها همین روش را در پیش گرفته است.
  معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به انجام طرح واگذاری خودرو با وام بدون بهره گفت: سایپا به عنوان پیشرو برای نخستین بار اقدام به فروش خودرو با تسهیلات بدون بهره کرده که باعث کاهش قیمت تمام شده خودرو شده است.
  وی افزود: سیاست های اعمالی شرکت سایپا در دو سال گذشته از جمله اجرای طرح اعطای تسهیلات بدون بهره که مصداق عملی عملیات بدون ربا است، باعث شد تا قیمت تمام شده خودرو برای مشتریان اعتباری 10 میلیون ریال کاهش داشته باشد.
  تقی زاده اضافه کرد: بر اساس مصوبه شورای رقابت که از چهارم خرداد ماه اعلام شده، خودروهای سایپا 111، 131 و 132 افزایش قیمت و خودرو سایپا 141 کاهش قیمت داشته است.
  وی با اشاره به اینکه سهم بازار سایپا در بین خودروسازان حدود پنج درصد افزایش داشته و به 38.5 درصد رسیده است گفت: این شرکت در نظر دارد سهم خود در بازار را به 42 درصد برساند.
  اقتصام**9189**1561

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی