اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۴۰۶ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۷

  سرعت در اعطای مجوزهای لازم موجب انگیزه در فناوران می‌شود

  سرپرست مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل گفت: جهت ایجاد انگیزه در فعالان این حوزه باید اعطای مجوزهای لازم تسریع شود تا آن‌ها بتوانند فارغ از این دغدغه در بازاریابی محصولات خود تلاش کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، رامز نصیری در نشست صمیمی با مدیران عامل شرکت‌های مستقر در مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر، گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات و خدمات واحدها، پژوهشگاه و پژوهشکده‌های جهاددانشگاهی و بازاریابی برای آن‌ها راه‌اندازی خواهد شد.

  وی به پیگیری‌های انجام گرفته برای تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل اشاره و تصریح کرد: جهت تسریع در انجام تحقیقات و پژوهش‌های مورد نیاز محققان و فناوران این شرکت‌ها، آزمایشگاه این مرکز در حال تجهیز و آماده سازی است.

  وی با اشاره به زمان بر بودن اخذ مجوز بهداشتی و تجاری محصولات مراکز رشد خاطرنشان کرد: جهت ایجاد انگیزه در فعالان این حوزه باید اعطای مجوزهای لازم تسریع گردد تا آن‌ها بتوانند فارغ از این دغدغه در بازاریابی محصولات خود تلاش کنند.

  در این جلسه مهران محمدی سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل از استقرار 11 شرکت  و 16 طرح فناورانه در این مرکز خبر داد و افزود: در راستای جلب حمایت برای تجاری سازی طرح‌های مذکور، 4 طرح در موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز در حال بررسی است و در صورت کسب امتیاز لازم مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

  وی اضافه کرد: در دو سال اخیر، 15 مقاله توسط محققان مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل به همایش و کنفرانس‌های علمی ارائه و پذیرش شده است.

  محمدی با اشاره به ثبت سه اختراع فناوران مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل و صدور گواهینامه آن از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: تا شهریور ماه سال جاری چهار محصول این مرکز تجاری می‌شود.

  در این جلسه مدیران عامل شرکت‌های مستقر در  مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل به ارائه نظرات و پیشنهادات خود جهت توسعه فعالیت‌های این مرکز پرداختند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی