اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۹۷ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۵
  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین:

  بانوان کارآفرین استان قزوین تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت می‌کنند

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: به دنبال امضا تفاهم‌نامه میان صندوق کارآفرینی و امید استان قزوین بانوان کارآفرین استان قزوین تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت می‌کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، مریم بیدخام صبح امروز در دیدار با رئیس صندوق کارآفرینی و امید که در محل استقرار این صندوق برگزار شد اظهار داشت: مشکلات و موانع حضور زنان در جامه باید مورد بررسی قرار گرفته و برطرف شود چرا که حضور زنان در جامعه سبب افزایش رفاه اجتماعی می‌شود.

  وی افزود: یکی از موضوعاتی که می‌تواند در این زمینه تأثیرگذار باشد ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای بانوان است که در این راستا باید تسهیلات و امکانات لازم برای آنها فراهم شود که زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست استان در اولویت قرار دارند.

  مشاور استاندار در امور خانواده با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که سبب افزایش طلاق در جامعه شده بیکاری‌ است عنوان کرد: باید در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده و زمینه اشتغال بانوان فراهم شود تا مشکلات و معضلات اجتماعی نیز کاهش ‌یابد.

  بیدخام حضور زنان در جامعه و ایجاد اشتغال برای آنان را در افزایش سرانه تولید کشور و کاهش مشکلات خانواده‌های بدسرپرست، بسیار موثر دانست و گفت: مشارکت زنان در فعالیت‌های اجتماعی و اشتغال آنان باعث افزایش سطح تولید، درآمد و در نتیجه افزایش رفاه اجتماعی در کل جامعه می‌شود.

  رضا تیموری، مدیریت صندوق کار آفرینی و امید نیز در این دیدار ضمن استقبال از همکاری جهت ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به منظور ایجاد اشتغال بانوان استان اظهار داشت: این صندوق در راستای ایجاد اشتغال، انواع تسهیلات ارائه می‌دهد که شامل تسهیلات مشاغل خانگی، تسهیلات خود اشتغالی و تسهیلات کارفرمایی یا طرح پشتیبان است.

  در این جلسه به منظور حمایت از بانوان توانمند استان قزوین جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و صندوق کارآفرینی و امید امضا شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی