اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۹۶ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۵

  فروشگاه های صنایع دستی به کارتخوان های خرید قرض الحسنه مجهز می شوند

  تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، از تفاهم این صندوق با دو بانک کشور برای تجهیز فروشگاه های صنایع دستی به کارتخوان های ویژه با اعتبار قرض الحسنه برای خرید صنایع دستی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا، اصغر نورالله زاده روز سه شنبه در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید از فعالان صنایع دستی حمایت می کند تا افرادی که دارای توانمندی و مهارت در تولید هستند، بدون دغدغه مالی بتوانند به تولید محصول و استفاده از مهارت خود بپردازند.
  وی ادامه داد: تولید و صادرات صنایع دستی در دنیا از مزیت رقابتی برخوردار است و باید همه تلاش کنیم تا با توسعه این هنرهای بومی و قدیمی که مسبب توسعه اقتصادی نیز هستند، بتوانیم این مزیت رقابتی را حفظ کنیم.
  نورالله زاده تصریح کرد: بیشتر خانواده ها اکنون از کالاهای خارجی به عنوان هدیه برای مجالس و مهمانی ها استفاده می کنند و این درست نیست و دلیل این مساله آن است که تعداد فروشگاه ها تخصصی کم و دسترسی به فروشگاه های صنایع دستی بسیار سخت و محدود است.
  وی ادامه داد: نگاه به صنایع دستی ایرانی نگاه به کالاهای لوکس شده، در حالیکه تا همین چند سال پیش صنایع دستی ایرانی جزء لوازم ضروری منزل و در سبد نیازمندی ایرانی ها بود.
  مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.
  فراهنگ ** 3079 ** 1071

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی