اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۷۵ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳

  تجلیل از 50 واحد صنعتی و معدنی در خراسان رضوی

  در همایش روز ملی صنعت و معدن از 50 شرکت برتر خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف تجلیل شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، در همایش روز ملی صنعت و معدن که شب گذشته (26تیر) در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد 50 شرکت برتر استان در حوزه‌های مختلف صنعتی مورد تجلیل قرارگرفتند.

  مدیران صنایع برتر همچنین برای اولین بار در کشور کارت ویژه کارآفرینی که تسهیلات و مزایای ویژه‌ای برای آن پیش‌بینی شده است، دریافت کردند.

  در این مراسم که با حضور مدیران ارشد استانی برگزار شد، مسئولین و صنعتگران به طرح مشکلات و نیازهای حوزه صنعت استان و راه‌های خروج از آن پرداختند.

  در پایان قطعنامه خانه صنعت و معدن خراسان که با تاکید بر قطعنامه‌های پیشین، در آن بر مشکلات و نیازهای صنعت استان تاکید شده بود، قرائت و مورد تایید حضار قرار گرفت. 

  رونمایی از کارت ویژه کارآفرینی در خراسان رضوی

  در این مراسم همچنین برای اولین بار در کشور از کارت ویژه کارآفرینی رونمایی و به مدیران شرکت‌ها و کارخانجات برگزیده خراسان رضوی اهدا شد.

  در رونمایی از نخستین کارت ویژه کارآفرینی که به طور نمادین با نام علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی تولید شده بود، وی ابراز امیدواری کرد با همکاری سایر نهادها کارایی این کارت‌ها افزایش یابد.

  پیشنهاد تولید و توزیع این کارت‌ها برای شناسایی شرکت‌ها و صنایع کارآفرین در همایش سال گذشته روز ملی صنعت و معدن خراسان رضوی داده شده بود.

  قرار است مدیران صنایع کارآفرین دارنده این کارت، از تسهیلات و مزایای ویژه‌ای برخوردار شوند که جزئیات آن در آینده اعلام خواهد شد.


  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی