اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۵ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱

  صندوق کارآفرینی امید زنجان تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج را پرداخت می کند

  زنجان - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: این مجموعه مالی - اعتباری تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج پرداخت می کند و تنها صندوقی است که توانست برای اولین بار در سطح استان این تسهیلات را پرداخت کند.

  ناصر وفائی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته برای یک هزار و 278 نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج 30 میلیون ریالی از صندوق کارآفرینی امید استان زنجان پرداخت شد.
  به گفته وی، این تسهیلات پرداخت شده با اعتبار 40 میلیارد ریال بود.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون و از زمان ابلاغ پرداخت تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج 66 نفر در سطح استان از این تسهیلات بهره مند شده اند.
  وفائی تاکید کرد: تسهیلات وام ازدواج پرداخت شده 30 و 100 میلیون ریالی از ابتدای امسال تاکنون با اعتبار 6 میلیارد و 106 میلیون ریال بوده است.
  وی، میزان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج قابل پرداخت برای ایثارگران را 200 میلیون ریال عنوان کرد.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: در حوزه اشتغال و تسهیلات پرداختی به دنبال شناسایی برندهای داخلی هستیم چرا که در نظر داریم شبکه فروش گسترش پیدا کند.
  وفائی تاکید کرد: این صندوق به کارفرمایان و کار آفرین هایی که برندهای داخلی ثبت کرده و تولید دارند، هم در شبکه حمل و نقل و توزیع ورود پیدا کرده اند و هم تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  وی اظهارکرد: یعنی هر برند داخلی که در هر استان و شهری از کشور اقدام به ایجاد نمایندگی فروش کرده است از تسهیلات این صندوق بهره مند شده اند.
  صندوق کارآفرینی امید استان زنجان از همه تولید کنندگان داخلی خرد و بزرگ با اعطای تسهیلات قرض الحسنه حمایت می کند تا اشتغال پایدار محقق شود.
  از ابتدای مهر سال 92 تا پایان سال گذشته 2 هزار و 244 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در سطح استان زنجان پرداخت شده است.
  اعتبار این تسهیلات پرداخت شده بیش از 450 میلیارد ریال بوده است.
  7325/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی