اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۵۴ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸

  نام نویسی 60 نفر درجشنواره کارآفرینان برتر گلستان

  گرگان - ایرنا - رییس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از آغاز ثبت نام یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر ( 16خرداد) تاکنون 60 نفر در این استان نام نویسی کرده اند.

  سید محمد دادو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اضافه کرد: مهلت شرکت علاقه مندان به حضور در جشنواره کارآفرینان برتر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تا 31 تیرماه تعیین شده است.
  وی از همه افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می ­دانند، دعوت کرد که تا روز پنجشبه ٣١ تیر ١٣٩٥ به پایگاه www.karafarinanebartar.ir مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند.
  رییس اداره کارآفرینی گلستان، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی همراه با خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان اقتصادی در بخش های مختلف، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، تشویق به مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، حمایت معنوی از کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار و رشد اعتماد به نفس و روحیه خودباوری را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
  دادو همچنین از انتخاب 9 داور برگزاری جشنواره استانی کارآفرینان برتر خبر داد و گفت: این داوران در سه بخش کشاورزی، صنعت و خدمات، افراد و شرکت های ثبت نام شده در سامانه را طبق شاخص های مد نظر، داوری خواهند کرد.
  به گفته وی برترین های استانی این جشنواره آبان ماه امسال معرفی و سپس به مرحله ملی و کشوری جشنواره کارآفرینان برتر راه خواهند یافت.
  وی افزود: جشنواره ملی کارآفرینان آذرماه سال جاری برگزار می شود.
  طبق گزارش مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری در استان گلستان سال گذشته 11.8 درصد بوده است.
  استان گلستان دارای افزون بر یک میلیون و 850 هزار نفر جمعیت است که شغل بیشتر آنان بویژه در یکهزار و هفت روستا کشاورزی است.
  6204/1648

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی