اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۵۱ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸
  رئیس دانشگاه بین‌المللی چابهار:

  همایش ملی فرصتهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در چابهار برگزار می‌شود

  رئیس دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار گفت: همایش ملی فرصتهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در سواحل مکران در روزهای 4 و 5 آذرماه امسال در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از چابهار و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار، علی‌اصغر تباوار اظهار داشت: همایش ملی فرصتهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در سواحل مکران با محورهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در روزهای 4 و 5 آذرماه امسال در این دانشگاه برگزار می‌شود.

  رئیس دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار گفت: محورهای ویژه این همایش کارآفرینی سواحل مکران، سرمایه‌گذاری سواحل مکران و کارآفرینی دریا محور هستند که علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند مقالات خود را با محورهای یاد شده به دبیرخانه همایش واقع در تراس بهشت، دانشگاه بین‌المللی چابهار ارسال نمایند.

  وی افزود: مهلت ارسال چکیده مقالات 15 مهرماه، ارسال اصل مقالات به دبیرخانه 15 آبان ماه 95 به دبیرخانه همایش و ثبت نام در همایش 25 آبان ماه سال جاری است.

  وی تصریح کرد: دانشگاه بین‌المللی وابسته به سازمان منطقه آزاد چابهار در 15 رشته و در مقاطع کارشناسی پیوسته، ناپیوسته و کارشناسی‌ارشد دانشجو تربیت می‌کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی