اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۳ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵

  اجرای "بانکیار الکترونیک" در بانک شهر

  سرپرست معاونت شعب و بازاریابی از اجرای آزمایشی طرح بانکیار الکترونیک در برخی شعب بانک شهر خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، محمد کیایی، سرپرست معاونت شعب و بازاریابی این بانک، با بیان اینکه گسترش استفاده از خدمات بانکداری نوین مانند اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک، یکی از اهداف مهم بانک شهر در حوزه ارائه خدمات به مشتریان است، گفت: آشنایی مشتریان بانک با خدمات بانکداری نوین و ترویج استفاده از این خدمات در میان آنها در میان‌مدت و بلندمدت منافع زیادی خواهد داشت.
  وی افزود: در خصوص توسعه این خدمات، طرح بانکیار الکترونیک با هدف گسترش و بالابردن سطح کیفیت آموزش شهروندان و اطلاع‌رسانی در مورد مزایای بانکداری الکترونیک در برخی شعب بانک شهر اجرایی شد.
  کیایی خاطرنشان کرد: تلاش برای تغییر رفتار مشتریان و مهم‌تر از آن تغییر نگرش آنان به منظور سوق دادن مشتریان به سمت استفاده از امکانات بانکداری الکترونیک، از بین بردن مقاومت ذاتی تکنولوژیکی مشتریان و نیز رفع مشکلات کم تجربه‌بودن آنان در این زمینه، فعال‌کردن مشتریان در استفاده بیشتر از خدمات الکترونیکی بانک و استفاده از کانال‌های غیرحضوری دریافت خدمات، از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
  سرپرست معاونت شعب و بازاریابی بانک شهر، آگاه‌کردن مشتریان از مسائل امنیتی و استانداردهای رعایت شده از سوی بانک، برای افزایش سطح آگاهی عمومی آنها از بُعد امنیتی را از دیگر محورهای این طرح دانست و افزود: با اجرای این طرح مشتریان به این باور خواهند رسید که کار با سرویس‌های مختلف بانکداری الکترونیک، ساده و آسان است و کارایی آنها را افزایش می‌دهد.
  کیایی گفت: در حال حاضر، طرح بانکیار الکترونیک در شعب میدان فردوسی، میدان قدس، شهرری، پاکنژاد و فلکه دوم تهرانپارس، آغاز شده است.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی