اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۳۳ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۱

  همایش راهکارهای بازاریابی نوین برگزار می‌شود

  کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، همایش بازاریابی و راه‌هکارهای بازاریابی نوین و فروش را برگزار می‌کند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، محمد صادق مالکی، دبیر کنسرسیوم کسب وکار اینترنتی گفت: ما اعتقاد داریم کلید موفقیت در اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور، برای تمام سازمان‌ها و شرکت‌ها بازاریابی و فروش است و هدف اصلی این همایش آشنایی مدیران با شیوه‌ها و تکنیک‌های نوین و جهانی افزایش فروش، توسعه سهم بازار، ارتقای سطح مهارتی آن‌ها وکمک به اقتصاد مقاومتی کشور است.

  وی افزود: رویکرد کنسرسیوم توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور و کمک به بنگاه‌های اقتصادی اعم از نو پا و با سابقه در افزایش سهم بازار آن‌ها و صادرات خدمات و محصولات ایرانی به خارج از کشور از طریق توسعه مهارت‌های فردی مدیران سازمان و صاحبان کسب و کار است.

  دبیرکنسرسیوم کسب وکار اینترنتی از برپایی نمایشگاهی همزمان با همایش خبر داد و افزود: همزمان با برگزاری همایش بازاریابی و راه‌هکارهای بازاریابی نوین و فروش، نمایشگاه و کارگاه‌های جانبی برنامه‌ریزی شده و همچنین برنامه تلویزیونی کلید نیز این همایش را پوشش می‌دهد.

  مالکی با اشاره به حضور شرکت‌ها و سخنرانی صاحبنظران در این همایش اظهارکرد: کارشناسانی مانند مایکل لندر، مهدی جبراییلی، حمیدرضا اسماعیل‌خو، حسین طاهری و شهرام جزایری از سخنرانان همایش راهکارهای بازاریابی نوین هستند. همچنین اغلب بانک‌ها، شرکت‌های مخابراتی، اینترنتی، خدماتی و شرکت‌های تولیدکننده موادغذایی و پوشاک و صاحبان کسب و کارهای نوآورانه و نوپا از مخاطبان اصلی ما هستند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، این همایش ۲۱ مردادماه امسال برگزار می‌شود و متقاضیان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای کنسرسیوم مراجعه کنند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی