اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۲۵ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵
  استاندار کرمان:

  طرح ساماندهی و شناسایی افراد مبتلا به HIV مثبت در کرمان انجام می‌شود

  استاندار کرمان گفت: ساماندهی حداکثر 50 نفر از مبتلایان به ایدز برای نگهداری، درمان و کارآفرینی انجام می‌شود و همه دستگاه‌ها باید به شکل خیرخواهانه ورود پیدا کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی عصر امروز در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: آسیبی در حوزه مواد مخدر در جامعه به وجود آمده که همه دستگاه‌ها باید برای بهبود وضعیت آسیب‌های اجتماعی در حوزه مواد مخدر در کرمان کمک کنند.

  وی افزود: براساس مصرف مواد افراد به  HIV  مثبت هم مبتلا شند، استانداری در زمینه آموزشی و کارآفرینی برای آن‌ها اقدام می‌کند.

  استاندار کرمان تصریح کرد: ساماندهی حداکثر 50 نفر از مبتلایان به ایدز برای نگهداری، درمان و کارآفرینی انجام می‌شود و همه دستگاه‌ها باید به شکل خیرخواهانه ورود پیدا کنند.

  رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی و شناسایی افراد مبتلا به  HIV مثبت برای 50 نفر تا هفته آینده به استانداری کرمان ارائه شود.

  در این جلسه زهرا موسی پور مدیرکل امورداجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان نسبت به کل کشور استانی افسرده است، گفت: بنا به گفته مدیر کل ورزش و جوانان یک سالن ورزشی رایگان در استان وجود ندارد در حالی که به دنبال ایجاد نشاط اجتماعی هم هستیم.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان نیز بر ایجاد سرپناه برای زنان خیابانی تاکید کرد و گفت: داشتن سرپناه یک نکته کلیدی است که اگر تامین شود اقدامات بعدی در درمان راحت تر است.

  علی اکبر حقدوست خاطر نشان کرد: بهترین راه با تجربه داخل و خارج کشور سمن‌های مردمی است که باید از طریق تقویت آنها بسیاری از خدمات را ارائه داد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی