اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۲۲ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران:

  توجه ویژه به کارآفرینان حوزه های دانش بنیان شود

  ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با تأکید بر ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: به کارآفرینانی که در حوزه‌های دانش بنیان فعالیت می‌کنند توجه شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، مهدی رازجویان ظهر یکشنبه در جلسه شورای سیاسگذاری جشنواره کارآفرینان برتر با اشاره به انتخاب کارآفرین برتر اظهار داشت: کارآفرین شخصی است که با تکیه بر نوآوری، تشخیص فرصت‌ها و پذیرش مخاطره، ارزش اقتصادی و اجتماعی جدیدی را در سطح بنگاه یا سازمان، در سطح بازار یا جامعه و یا در سطح جهانی  منطبق با فرهنگ ایرانی اسلامی به وجود آورده باشد و بنابر این تعریف، فرد کارآفرین را انتخاب خواهیم نمود.

  وی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه استاندار مازندران خاطرنشان کرد: به لحاظ نقش ویژه کارآفرینان در جامعه، شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب آنان در جهت پیشرفت و توسعه و بهبود فضای کسب‌وکار در کشور یکی از اقدامات مهم در زمینه الگوسازی برای جوانان و ترویج و توسعه کارآفرینی در کشور است.

  وی اظهار داشت: شناسایی و یافتن افراد کارآفرین و بررسی و تحلیل فرآیند کارآفرینی و نقد عوامل شکست و موفقیت آنان، کمک شایانی به تشویق افراد جامعه به کارآفرینی، ایجاد فرصتهای شغلی جدید و توسعه و پیشرفت کشور می‌کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی