اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۱۹ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
  رئیس پارک علم و فناوری مازندران:

  ترویج فرهنگ وقف و کارآفرینی هدف مجمع خیران فناوری است

  ساری - رئیس پارک علم و فناوری مازندران، ترویج فرهنگ وقف برای حوزه های کارآفرینی، نوآوری و فناورانه را هدف مجمع خیران فناوری در استان اعلام کرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، علی معتمد زادگان عصر چهارشنبه در نشست هیئت‌امنای مجمع خیران حامی چارک علم و فناوری استان از طراحی آرم برای مجمع خیران فناوری خبر داد و گفت: فرایند ایجاد مجمع خیران در حوزه اقتصادی بسیار زمان‌بر بوده و اکنون کار ثبت این مجمع در دست اقدام است.

   وی با تأکید بر معرفی مجمع خیران فناوری یادآور شد: خیری در نوشهر ساختمانی را در صلاح‌الدین کلای نوشهر در حال واگذاری به مجمع خیران فناوری است.

  معتمد زادگان عنوان کرد: یکی از اداراتی که می‌توانند به مجمع کمک کنند اوقاف است و مدیرکل اوقاف استان در این زمینه قول همکاری و مساعدت داده است.

  رئیس پارک علم و فناوری مازندران یادآور شد: مجمع خیران فناوری استان در مرحله ثبت از دیگر مجامع مشابه در کشور جلوتر است.

  وی فراهم آوردن زمینه هدایت و بهره برداری از ظرفیت ها، ترویج فرهنگ وقف برای حوزه های کارآفرینی، نوآوری و فناوری، کمک به ارتقای توان اقتصادی شرکت های فناور از جمله اهداف مجمع خیران فناوری است.

  حمزه علی قاسمی مدیرکل مجمع خیران پارک علم و فناوری مازندران نیز گفت: ما در نیکوکاری در جهان رتبه داریم و باید خیران در حوزه فناوری نیز ورود پیدا کنند.

  وی با تأکید بر بهره‌مندی از مشارکت خیران به بازدید از پارک علم و فناوری اصفهان اشاره کرد و گفت: این پارک می‌تواند به‌عنوان مدل و الگویی در کشور باشد.

  قاسمی یادآور شد: مازندران در ایران رتبه اول را در تعداد نخبگان دارد و با این ظرفیت وضعیت و جایگاهش منطقی نیست.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی