اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۱۸ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
  معاون استاندار لرستان:

  تملک ۸۴ واحد تولیدی لرستان توسط بانک‌ها/امسال واحدی تملک نمی‌شود

  خرم آباد - معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با بیان اینکه در گذشته ۸۴ واحد تولیدی این استان توسط بانکها تملک شده است گفت: امسال دیگر هیچ واحدی از سوی بانکها تملک نمی شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد غضنفری ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاحیه دفتر کانون کارآفرینان لرستان، کارآفرینی را یک فرآیند علمی و دانشی که می تواند از منابع معطل مانده ارزش ایجاد کند، دانست و اظهار داشت: مفاهمیمی همچون خلاقیت، نوآوری، ریسک پذیری و دورن کنترلی با واژه کارآفرینی همراه شده اند و در بسیاری کشورها کارآفرینی با تولید ثروت، توسعه تکنولوژی و ایجاد اشتغال مرتبط است.

  وی مخاطره پذیری را از ویژگی های کارآفرینی دانست و گفت: کارآفرینی اثر مهمی بر ارزش های اجتماعی داشته و در رشد شتابان اقتصاد موثر است لذا با توسعه کارآفرینی در کشور به یک اقتصاد پویا و قابل رقابت با دنیا خواهیم رسید.

  معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه برای توسعه اقتصادی استان تلاش همه جانبه ای از سوی مدیران استانی و نمایندگان در حال انجام است، عنوان کرد: رسیدن به اهداف توسعه اقتصادی استان در گرو مشارکت بخش خصوصی است و هر کاری که بخش خصوصی در آن حضور داشته باشد پایداری بیشتری خواهد داشت.

  غضنفری ایجاد کانون کارآفرینان استان را اقدامی اساسی و لازم دانست و گفت: همه باید از این کانون حمایت کرده و برای تصویب قانون مربوط به آن تلاش کنیم و اعضاء این کانون نیز باید مصادیق حمایت ما را اعلام کرده تا بعد از بررسی کارشناسانه اقدامات لازم برای یاری رسانی به آن ها را انجام دهیم.

  وی یادآور شد: در ۲۱ ام تیرماه امسال طی نشستی در تهران از حدود ۴۰ سرمایه گذار استان دعوت خواهد شد و در این نشست سه سخنران در بخش های اقتصادی، کشاورزی، صنعت و گردشگری سخنرانی خواهند کرد.

  معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حدود ۸۴ واحد تولیدی استان در سنوات گذشته به تملک بانک ها درآمده است، عنوان کرد: کار تملک واحدهای تولیدی استان به بانک ها متوقف شده است و طی امسال این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد.

  غضنفری یکی از برنامه های استان در سال ۹۵ را احیاء واحدهای تملک شده توسط بانک ها دانست و افزود: در این راستا ۲۹ واحد تملک شده استان باید تا پایان سال ۹۵ احیاء کرده و وارد مدار تولید کنیم.

  وی بیان داشت: مطابق برنامه زمان بندی تعیین شده طی ماه جاری دو واحد توسط دو بانک ملی و ملت احیاء شده و به مدار تولید اضافه شدند و تا پایان سال بقیه واحدهای استان احیاء خواهند شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی