اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۱۴ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰

  پرداخت تسهیلات ازدواج در مهاباد کلید خورد

  مهاباد- ایرنا- پرداخت تسهیلات ازدواج پس از چند سال وقفه از طریق صندوق کارآفرینی امید مهاباد آغاز شد.

  رئیس صندوق کارآفرینی امید مهاباد روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب در راستای هموار کردن راه های ازدواج آسان برای جوانان در جامعه، این صندوق به عنوان نخستین پرداخت کننده تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از آمادگی کامل برای پرداخت این تسهیلات برخوردار است.
  کامران کریمی آذر اظهار کرد: ثبت نام برای تسهیلات ازدواج در سایت بانک مرکزی بوده و متقاضیان می توانند با انتخاب این صندوق به عنوان بانک مورد نظر خود برای اخذ وام ازدواج به شعب صندوق کارآفرینی امید این شهرستان مراجعه کنند.
  وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در اولویت فعالیت های این صندوق قرار گرفته است، گفت: در همین راستا به هر یک از زوج های جوان مبلغ 100 میلیون ریال وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت خواهد شد.
  کریمی اضافه کرد: صندوق کارآفرینی امید در مهاباد نخستین بانکی است که در این شهرستان اقدام به پرداخت وام ازدواج کرده است.
  وی گفت: تاکنون 20 نفر از متقاضیان ثبت نامی در سامانه بانک مرکزی که این صندوق را به عنوان بانک عامل انتخاب کرده اند، به این شعبه معرفی کرده و در حال تشکیل پرونده و اخذ ضمانت جهت دریافت تسهیلات 100 میلیون ریالی هستند که از این تعداد 10 نفر موفق به دریافت این تسهیلات شده اند.
  کریمی آذر اضافه کرد: افرادی که از قبل در صف تسهیلات ازدواج قرار داشتند و در زمان تسهیلات 30 میلیون ریالی ثبت نام کرده ولی موفق به دریافت آن نشده اند، با تغییرات جدید می توانند تسهیلات 100 میلیون ریالی را دریافت کنند.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید مهاباد، مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات را چهار ساله اعلام کرد.
  افزایش سقف وام ازدواج جوانان به مبلغ 100 میلیون ریال به هر زوج در قالب قانون بودجه 1395 کل کشور مصوب شده است.
  شهرستان مهاباد با 215 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
  6185/1905

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی