اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۸ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۹
  فرماندار بیله سوار:

  ظرفیت‌های اقتصادی و استعدادهای بومی بیله‌سوار برای ایجاد اشتغال به کارگیری شود

  فرماندار شهرستان بیله‌‌سواز گفت: وجود ظرفیت‌های اقتصادی بر پایه استعدادهای بومی بیله ‌سوار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به کارگیری شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، آرام حلیم صبح امروز در جریان بازدید از طرح‌های اشتغالزایی در بیله‌‌سوار اظهار داشت: در راستای ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد در سال اقدام و عمل نیاز است با بهره ‌مندی از قابلیت‌‌ها و استعدادها در بخش کشاورزی و دامپروری علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار در عمران و توسعه شهرستان بیله‌‌سوار در بخش‌‌های مختلف شاهد موفقیت‌‌های بسیار شد.

  وی با اشاره به کم‌‌بهره بودن تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: استفاده از این تسهیلات راهکار خوبی برای گسترش دامپروری‌های صنعتی، توسعه طرح‌‌های کشاورزی و ترویج نظام نوین کشاورزی ، توسعه و راه‌‌اندازی بنگاه‌‌های اقتصادی کوچک و زودبازده، توسعه صنایع دستی است که در این صورت بسترهای اشتغال در بخش‌‌های مختلف برای جوانان جویای کار فراهم می‌‌شود.

  فرمادار بیله ‌سوار بیان کرد: با توجه به اصل 44 قانون اساسی و ممنوعیت دولت از ورود به سرمایه ‌گذاری در صنایع مادر نیاز است با جلب و جذب مشارکت‌های بخش خصوصی و استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی زمینه‌های پویایی اقتصاد را با توجه به پتانسیل‌‌های بالای منطقه فراهم آوریم تا آمار بیکاران در سطح شهرستان کاهش یابد.

  حلیم افزود:صندوق کارآفرینی امید در سال گذشته 14 میلیارد و 830 میلیلون ریال در قالب تسهیلات برای راه‌‌اندازی واحدهای اقتصادی کوچک، ساماندهی حمل و نقل و خود اشتغالی در امر کشاورزی و دامداری به کارآفرینان و افراد متقاضی ارائه کرده است.

  وی از روان‌سازی ارائه تسهیلات صندوق کارآفرینی خبر داد و گفت: در این راستا نیاز است طرح‌‌های ارائه شده توسط افراد دارای توجیه اقتصادی خوب و نیز به لحاظ فنی قابل قبول باشد تا اجرای این طرح‌‌ها با خروجی مثبت در زمینه ایجاد اشتغال باشد.

  فرماندار بیله‌‌سوار در خصوص مرکز جوجه‌کشی و پرورش مرغ گوشتی در روستای «گون» پایان بخش مرکزی افزود:  200 میلیون ریال تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید برای راه ‌اندازی این مجموعه ارائه شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی