اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۷ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۳
  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل خبر داد؛

  برگزاری تورهای بازاریابی داخلی و خارجی برای بافندگان فرش اردبیل

  اردبیل - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از برگزاری تورهای داخلی و خارجی برای بافندگان فرش این استان با هدف رونق این بخش خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، ابراهیم فریدی عصر پنجشنبه در پایان اولین جلسه خوشه فرش اردبیل اضافه کرد: خوشه فرش اردبیل با هدف شناسایی مشکلات فرش و توسعه بازار این محصول و ارائه حمایت‌هایی به خوشه‌های صنعتی فعال شده است.

  وی با بیان اینکه این خوشه با مشارکت سازمان صنایع کوچک و دانشگاه آزاد استان تشکیل شده است، متذکر شد: در واقع شرکت شهرک‌های صنعتی حمایت‌هایی از جمله برگزاری تورهای داخلی و خارجی  و شرکت در نمایشگاه‌های مختلف را پیش‌بینی کرده است.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان افزود: تشکیل کنسرسیوم صادراتی و حمایت تسهیلاتی از خوشه‌ها از دیگر برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی است و همچنان که برای خوشه لبنیات حدود دو هزار میلیارد ریال اعتبارات پیش‌بینی شد، تسهیلاتی برای خوشه فرش نیز تعریف می‌شود.

  وی به ضرورت برند سازی فرش اردبیل و آموزش فرش‌بافان اشاره و تأکید کرد: در سال جاری آموزش حداقل ۱۰۰ نفر برنامه‌ریزی شده است.

  فریدی حمایت از حضور هیئت‌های تجاری را دیگر برنامه شهرک‌های صنعتی دانست و افزود: در نهایت این حمایت‌ها منجر به ایجاد تشکل‌های فرش می‌شود.

  وی به پیگیری صندوق ضمانت صادرات، تشکیل کنسرسیوم صادراتی و تشکیل مدیریت صادرات اشاره کرد و گفت: هر سه این عوامل می‌تواند وضعیت بازاریابی و صادرات فرش اردبیل را بهبود بخشد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی