اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۳ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
  مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان:

  صندوق کارآفرینی امید گلستان تسهیلات ازدواج 100 میلیون ریالی اعطا می‌کند

  مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان گفت: از خردادماه امسال تسهیلات ازدواج 100 میلیون ریالی به زوج‌های جوان پرداخت می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، حسن پهله‌وری ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال اظهار داشت: تسهیلات ازدواج در سال گذشته 54 میلیارد ریال بود که در استان گلستان به‌صورت 100 درصدی جذب شد.

  وی افزود: تسهیلات مشاغل خانگی 100 میلیون ریال، خوداشتغالی تا سقف 300 میلیون ریال، تسهیلات کارفرمایی تا سقف یک میلیارد ریال، حمایت از برندهای داخلی تا سقف یک میلیارد ریال و وجوه مردمی با سپرده‌گذاری تا سقف 150 میلیون ریال پرداخت می‌شود.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان تصریح کرد: در سال گذشته یک هزار و 81 نفر را در سامانه رصد ثبت کردیم.

  پهله‌وری گفت: تشکیل شرکت تعاونی تولیدکنندگان قارچ استان و ایجاد زنجیره قارچ، ایجاد زنجیره تولید روسری در گنبد از مهم‌ترین برنامه‌های امسال ما است.

  به گفته وی، در زنجیره تولید روسری هم‌اکنون در 8 واحد تولیدی فعال در گنبد سالانه یک‌میلیون قطعه روسری تولید می‌شود که تسهیلات 3 هزار و 150 میلیون ریالی به آن‌ها پرداخت کردیم و 97 نفر شغل مستقیم و 90 نفر شغل غیرمستقیم ایجاد شد.

  پهله‌وری اظهار کرد: ایجاد بازارچه صنایع‌دستی، ایجاد گلخانه در روستاها و طرح هر روستا یک محصول، حمایت از اسب اصیل، حمایت از طرح روستایی نوغانداری و احداث بازارچه مرزی گردشگری در اینچه‌برون از دیگر برنامه‌های مهم امسال صندوق کارآفرینی امید است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی