اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۱ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۵

  باهوش‌ترین شرکت‌های 2016 معرفی شدند

  دبیران مجله‌ی MIT Technology Review هر سال ۵۰ شرکت را که به طور موثر نوآوری‌هایشان در تکنولوژی را در یک الگوی کسب و کار به کار می‌گیرند، انتخاب می‌کنند.
  مجله دیجی کالا - زهرا غلامی: دبیران مجله‌ی MIT Technology Review هر سال ۵۰ شرکت را که به طور موثر نوآوری‌هایشان در تکنولوژی را در یک الگوی کسب و کار به کار می‌گیرند، انتخاب می‌کنند. آنها شرکت‌هایی را برمی‌گزینند که به طور هوشمندانه فرصت‌های جدید ایجاد می‌کنند. بعضی از برگزیدگان امسال شرکت‌‌های بزرگی مثل آمازون و آلفابت هستند که با استفاده از تکنولوژی دیجیتال صنایع را دگرگون می‌کنند. 
  باهوش‌ترین شرکت‌های سال ۲۰۱۶ معرفی شدند
  شرکت‌های دیگری هم مثل مایکروسافت، بوش، تویوتا و اینتل درگیر تغییرات در زمینه‌ی تکنولوژی هستند. همچنین در این لیست استارت‌آپ‌های بلندپروازانه‌ای مثل ۲۳andMe جای دارند؛ این استارت‌آپ امکان آزمایش DNA را برای عموم مردم فراهم می‌کند؛ استارت‌آپ ۲۴M تکنولوژی باتری را از نو اختراع می‌کند؛ و Didi Chuxing هم یک اپلیکیشن اشتراک خودروی چهار ساله است که در بازارهای چینی از اوبر جلو زده است.
  این لیست بلندبالا از شرکت‌های هوشمند را در ادامه می‌توانید مطالعه کند.آمازونبایدو (Baidu)ایلومینا (Illumina)تسلا موتورز (Tesla Motors)آکویین انرژی (Aquion Energy)موبایل‌آی (Mobileye)۲۳andMeآلفابت (Alphabet)اسپارک تراپیوتیکس (Spark Therapeutics)هواوی (Huawei)فرست سولار (First Solar)انویدیا (Nvidia)سلکتیس (Cellectis)انلیتیک (Enlitic)فیسبوک (Facebook)اسپیس ایکس (SpaceX)تویوتا (Toyota)ایرویر (Airware)IDE Technologiesتنسنت (Tencent)دیدی چوشینگ (Didi Chuxing)آکسفورد نانوپور (Oxford Nanopore)۲۴Mعلی‌بابا (Alibaba)بریستول مایرز اسکوییب (Bristol Myers Squibb)مایکروسافتفانوک (Fanuc)سونن (Sonnen)ایمپراببل (Improbable)موویدیوس (Movidius)اینترکسان (Intrexon)کربن (Carbon)بوش (Bosch)T2 Biosystemsادیتاس مدیسین (Editas Medicine)Nestleرتروسنس تراپیوتیکس (RetroSense Therapeutics)Line, subsidiary of Naverترنسفروایز (TransferWise)وریتاس جنتیکس (Veritas Genetics)فایرآی (FireEye)سون بریجز (Seven Bridges)اسلک (Slack)کوپانگ (Coupang)IBMاسنپ‌چت (Snapchat)Africa Internet Groupلیتل‌بیتس (LittleBits)اینتل (Intel)موسانتو (Mosanto)
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ