اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۹۴ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر خبر داد

  تجهیز 41 درصد واحدهای صنفی بوشهر به صندوق مکانیزه فروش/فعالیت 3 شرکت بازاریابی شبکه‌ای در استان

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از 35 هزار واحد صنفی استان بوشهر 41 درصد آن به میزان 15 هزار واحد به صندوق مکانیزه فروش تجهیز شده‌اند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی محمدی صبح امروز در نشستی که بمناسبت روز ملی اصناف برگزار شد با بیان اینکه در این استان 35 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب دائم است اظهار داشت: استان بوشهر دارای 9 اتاق اصناف، 120 اتحادیه صنفی، 35 هزار و 945 واحد صنفی دارای پروانه کسب هستند که از این تعداد 35 هزار و 103 واحد صنفی دارای پروانه کسب دائم و تعداد 842 واحد صنفی دارای پروانه کسب موقت است.

  وی با اشاره به وضعیت پروانه‌های صادر شده برای واحدهای صنفی گفت: تعداد 35 هزار و 294 فقره از پروانه های صادره عادی و تعداد 651 فقره از پروانه ها ایثارگری است.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود: 5 هزار و 687 واحد صنفی در زمینه تولید و خدمات فنی، تعداد 20 هزار و 967 واحد توزیعی و تعداد 9 هزار و 291 واحد در زمینه خدماتی فعالیت دارند.

  حسینی محمدی  با بیان اینکه 75 درصد واحدهای صنفی استان بوشهر دارای کارت خوان هستند، خاطرنشان کرد: براساس بررسی‌های صورت گرفته تاکنون 15 هزار واحد صنفی استان به صندوق مکانیزه فروش و تعداد 27 هزار و 57 واحد به کارت خوان بانکی تجهیز شده‌اند.

  وی با بیان اینکه تمهیداتی برای رفع مشکل واحدهای صنفی فاقد پروانه در مناطق جنوبی بوشهر در نظر گرفته شده است، افزود: تعداد 3 هزار و 319 واحد صنفی فاقد پروانه کسب است که شناسایی و در حال انجام تشریفات صدور پروانه کسب هستیم.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر درباره فعالیت شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای نیز گفت: از 18 شرکت بازاریابی شبکه‌ای در کشور، 3 شرکت در استان بوشهر در حال فعالیت هستند و به سبب انحرافاتی که دارند با تشکیل کارگروهی بصورت جدی و مستمر بر فعالیت آنها نظارت می‌شود.

  حسینی محمدی از بروز رسانی سامانه اصناف در استان بوشهر خبر داد و افزود: برای برگزاری منظم و به موقع انتخابات اتحادیه‌های صنفی استان بوشهر از تیرماه  امسال فرآیند انتخابات صنفی بصورت الکترونیکی  اجرا می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی