اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۸۸ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
  نماینده مردم ساوه در مجلس:

  درآمدهای کشور باید برای افزایش بهره‌وری و تولید هزینه شود/ زمینه‌های کارآفرینی در استان مرکزی افزایش یابد

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه درآمدهای کشور باید برای افزایش بهره‌وری و تولید هزینه شود گفت: زمینه‌های کارآفرینی در استان مرکزی افزایش یابد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدرضا منصوری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی که در سالن الغدیر استانداری مرکزی برگزار شد با اشاره به شرایط فعلی کشور و استان اظهار داشت: شرایط فعلی و مبحث تحریم‌ها می‌طلبد که برای گذر از آن‌ها تدبیری اندیشیده شود، همچنین بحث توانمندسازی و به دنبال آن اقتصاد مقاومتی، به عملکرد مسئولان و بهره‌برداری از منابع برمی‌گردد.

  وی افزود: ما اکنون در زمانی زندگی می‌کنیم که نام استانمان به عنوان استانی صنعتی تلقی شده و در این راستا در کشور رتبه 4 را کسب کرده‌ایم، صنعت 90 درصد بودجه استان را تامین می‌کند، 12درصد آن‌را حقوق بگیران کل استان و 78درصد آن‌را مالیات تامین می‌کنند و امید براین است اقداماتی صورت گیرد که منابعی که در دست داریم، منشاء خیر و برکت شوند.

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تلاشیم که مهمترین دغدغه فعلی، یعنی بیکاری را از بین ببریم و در حال حاضر اگر 1 میلیون شغل ایجاد شود، به همان اندازه شغل از دست می‌رود و دیگر قابل انجام نیست.

  منصوری ادامه داد: عرصه کارآفرینی باید به نوعی باشد که هر جوان مملکت با درنظر گرفتن توانایی و سلایقش بتواند درسی را بخواند وحرفه‌ای را در پیش بگیرد که در آن کارآمد باشد تا درآینده بتواند به صنعت کشور کمک کند.

  وی عنوان کرد: یکی از راه‌های مهم جذب سرمایه‌گذاران، ایجاد راه و راه‌سازی است، باید از همه ترفندهای ترددی اعم از تردد ریلی، استفاده از قطار سریع‌ و سیر و راهسازی استفاده کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم به پایتخت کشور برسیم و امیدواریم که با حضور دولت مردان تدبیر و امید در استان، این برنامه انجام بپذیرد.

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باتوجه به درآمدی که داریم باید در راه توسعه صنعت تلاش کنیم و بهره‌مندی خوبی داشته باشیم و امید براین است با استفاده صحیح از منابع الهی که به ما عطا کرده، برکت را به زندگی‌هایمان ببریم.

  منصوری با توجه به اهمیت چرخه اقتصادی گفت: در این مورد باید اصول دینی را در پیش بگیریم و شرایط را به صورتی هموار سازیم که جوان13ساله توانایی کارآفرینی داشته باشد و امیدواریم مسئله کارآفرینی جوانان سرزمینمان بعد از اخذ مدرک دیپلم در قالب قانونی مصوب اجراء شود و اگر اینگونه باشد، ختی اگر نفت هم نداشته باشیم از رشد بازنمی‌مانیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی