اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۸۶ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶

  طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم اجرا می شود

  زنجان – ایرنا – رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم خبر داد و گفت: 200 میلیارد ریال وام اشتغالزایی برای مناطق محروم استان زنجان در نظر گرفته شده است.

  محمد سعیدی کیا شامگاه شنبه در مراسم تحویل 300 سند از اراضی مسکونی بنیاد مستضعفان به خانواده های محروم منطقه شناط در شهرستان ابهر، خاطرنشان کرد: در زمان حاضر 300 سند برای تحویل به خانواده ها آماده است و سایر افراد نیز برای طی مراحل قانونی لازم جهت واگذاری سند به دستگاه های مربوطه مراجعه کنند.
  وی با اشاره به ارزش اراضی واگذار شده به خانواده های محروم، گفت: ارزش این زمین ها بیش از 65 میلیارد ریال است که کمابیش به طور رایگان به اهالی این منطقه واگذار شده است.
  رئیس بنیاد مستضعفان کشور افزود: زمین هایی که در استان زنجان، شرایطی مشابه زمین های منطقه شناط ابهر دارند، واگذار می شوند.
  وی با بیان اینکه در مناطق محروم برای رفع کامل فقر و محرومیت نیاز به ایجاد اشتغال پایدار است، ابراز کرد: به این منظور بنیاد مستضعفان از طریق بانک سینا و به کمک استانداری به کارآفرینانی که طرح های اشتغال زایی در مناطق محروم دارند تسهیلات ارائه می شود.
  سعیدی کیا خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان برای استان زنجان در زمینه طرح های کارآفرینی در مناطق محروم 200 میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی کرده است که به همین حد محدود نمی شود و در صورت جذب آن تسهیلات بیشتری اعطا می شود.
  وی تاکید کرد: تسهیلات پبش بینی شده برای اشتغال زایی است چرا که این موضوع اهمیت بسیاری در رفع فقر در نقاط محروم دارد.
  رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: همه مسئولان موظف به خدمت صادقانه به انقلاب هستند و باید نشان دهند خدمتگزارانی هستند که هیچ گاه کوتاه نمی آیند.
  در این مراسم که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان زنجان، فرماندار و امام جمعه ابهر و فرماندار و امام جمعه خرمدره و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل شناط برگزار شد سندهای 14 خانواده به صورت نمادین به آنها اهدا شد.
  7324/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی