اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۶۷ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۸
  مدیرکل کمیته امداد هرمزگان در گفت‌وگو با تسنیم:

  بازاریابی حلقه مفقوده طرح های اشتغالزایی هرمزگان/فروش صنایع دستی تولیدی مددجویان نیازمند تدبیر است

  مدیرکل کمیته امداد هرمزگان با اشاره بازاریابی را به عنوان حلقه گمشده طرح های اشتغال در کمیته امداد هرمزگان عنوان کرد و گفت: برای فروش صنایع دستی تولدی مددجویان استان دغدغه داریم.

  علی الهیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرعباس با بیان اینکه 8912 یتیم تحت حمایت حامیان و خیران هستند اظهارداشت: در تلاشیم تا در سال جاری سرانه کمک خیرین به ایتام استان هرمزگان 30 درصد افزایش دهیم و مبلغ پرداختی حامیان و خیران از 68 هزار تومان به یک‌صد هزار تومان افزایش یابد.

  وی در ادامه بیان‌داشت: همچنین در صددیم تا زمینه پرشور و گسترده حامیان و خیران در خصوص حمایت از ایتام را با تعامل و همکاری با دیگر نهادهای استان فراهم کنیم.

  مدیرکل کمیته امداد امام(ره) هرمزگان، مدل های توانمندسازی در استان را تلفیقی از تجارب دیگر استان‌ها دانست و گفت: توانمندسازی نیازمندان وجه غالبی دارد که باید بر اساس نیازسنجی اقدام کرد.

  الهیاری، با اشاره به تسهیل ایجاد زمینه اشتغال در روستاها تصریح‌کرد: باید در زمینه گردشگری، صنایع دستی به ویژه فرش، شیلات و ... که در استان هرمزگان فراهم است تلاش کرد.

  وی، بازاریابی را یکی از حلقه های مفقوده در جهت ایجاد مشاغل در کشور یادکرد و گفت: کمیته امداد امام (ره) در زمینه فروش محصولات تولیدشده در بخش صنایع دستی اقدامات خوبی را انجام داده و با ایجاد بازار فروش در تهران، فرش های تولیدی مددجویان را خریداری می کند.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان در ادامه داد: اما در زمینه دیگر صنایع دستی باید تدابیری اندیشید و بازار فروش محصولات تولیدی مددجویان را با ایجاد تعاملی دوسویه و یا چند سویه ایجاد کرد.

  الهیاری اضافه کرد: فروش محصولات تولیدشده مددجویان در بخش صنایع دستی را یکی از دغدغه های کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان عنوان کرد که باید رفع شود.

  وی اذعان داشت: در زمینه فروش محصولات تولیدشده در بخش دامپروری، شیلات و طیور مشکلی نداریم، تنها در بخش فروش محصولات صنایع دستی دغدغه داریم.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان، مشاوره قبل از اجرا و نظارت مستمر بر اجرای طرح‌های اشتغال در استان را یکی از نقاط قوت این نهاد عنوان کرد.

  الهیاری با اشاره معوقات بانکی مددجویان در زمینه اشتغال گفت: مشاوره و نظارت مستمر بر نحوه اجرای طرح های اشتغال مددجویان و همچنین ارتباط مستمر این نهاد با بانک‌ها سبب شده تا آنان نسبت به پرداخت به موقع اقساط اقدام کرده و به عنوان خوش حساب‌ترین مشتریان بانک‌ها محسوب شوند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود، ارائه خدمات مطلوب به محرومان را نیازمند تعامل و هم افزایی مسئولانی استانی دانست و ابرازداشت: به حمدالله در استان هرمزگان این تعامل و همکاری برقرار است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی