اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۶۱ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

  برگزاری دوره‌های تخصصی بازاریابی برای تعاونیهای فرش و صنایع‌دستی/ ارتباط تولید‌کنندگان با بازار هدف افزایش یابد

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره اینکه به منظور آشنایی تولیدکنندگان فرش و صنایع‌دستی با بازار هدف و شناخت آن دوره تخصصی بازاریابی برگزار می‌شود گفت: ارتباط تعاونیهای فرش و صنایع‌دستی استان با بازار هدف باید افزایش یابد.

  احمد غریوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با بیان اینکه در مجموع 3 هزار و 923 تعاونی در استان به ثبت رسیده است، اظهار داشت: از این تعداد 20 تعاونی در بخش صنایع‌دستی فعالیت می‌کنند.

  وی با تاکید بر اینکه در شهرستان خرمدره تعاونی صنایع‌دستی تاکنون به ثبت نرسیده است، ابراز کرد: دو تعاونی فرش دست‌باف در این شهرستان فعال هستند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعداد شرکتهای تعاونی صنایع‌دستی تشکیل شده در زنجان عنوان کرد: در شهرستان زنجان 10 تعاونی صنایع‌دستی فعال وجود دارد.

  وی با بیان اینکه در مجموع 34 تعاونی فرش دستباف در استان فعال هستند، یادآور شد: از این تعداد پنج تعاونی فرش دستباف در شهرستان زنجان فعالیت می‌کنند.

  غریوی با تاکید بر اینکه شهرستان طارم نیز فاقد شرکت تعاونی صنایع‌دستی است، خاطرنشان کرد: یک تعاونی فرش‌ دستبافت نیز در این شهرستان مشغول به فعالیت است.

  وی با اشاره به اینکه از تعداد 34 تعاونی فعال در حوزه فرش دستباف دو تعاونی در شهرستان ماهنشان تشکیل شده است، افزود: شهرستان ماهنشان نیز فاقد شرکت تعاونی فرش دستباف است.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه با توجه به وجود صنایع‌دستی فاخر در بخش‌های مختلف استان اهمیت تشکیل تعاونیهای صنایع‌دستی بیش از پیش احساس می‌شد، بیان کرد: اتحادیه تعاونیهای صنایع‌دستی استان زنجان از نیمه دوم سال 92 شروع به فعالیت کرده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی