اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۵۴ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۸
  مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی:

  نخستین «استارت آپ» خدمات روانشناختی کشور در مشهد برگزار می شود

  مشهد-مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت:نخستین ماراتن «استارت آپ» خدمات روانشناختی کشور با مشارکت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد و پارک علم و فناوری خراسان برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، علی جاهدی عصر یکشنبه درنشست مطبوعاتی که در مرکز خانه علوم تربیتی و روانشناسی برگزارشد، اظهارکرد: سردرگمی در بخش مشاوران و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط ما را بر آن داشت تا فضایی بسیار صمیمی و دوستانه برای فارغ التحصیلان رشته روانشناسی، با مجوز استانداری و مجوزهای نظام روانشناسی ایجاد کنیم.

  وی افزود: در فضای ایجاد شده، فارغ التحصیلان می توانند آموزش های تخصصی رشته خود را بگذرانند و برای بازار کسب و کار آماده شوند.

  مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: نخستین ماراتن استارت آپ خدمات روانشناختی برای نخستین باردر ایران با همکاری خانه روانشناختی برگزار می شود.

  جاهدی با اشاره به اینکه این رویداد، یک رویداد فرهنگ سازی آموزش است، بیان کرد: این رویداد، بومی شده مدل بین المللی استارت آپ ویکند است.

  مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: جامعه هدف این رویداد را سه گروه فعالان حوزه کارآفرینی، خلاقیت، ایده پروری و ایده پردازی، مدیریت کسب و کار و حوزه های فنی و برنامه نویسان و طراحان اپلیکیشنهای موبایلی در گروه اول، گرافیست ها در گروه دوم ومتخصصین حوزه علوم تربینی و روانشناختی که دارای دانش کافی هستند در گروه سوم دانست.

  جاهدی درباره مزایای این رویداد اظهار کرد: فارغ التحصیلان رشته روانشناسی می توانند با همکاری دو گروه اول تیم سازی کنند و در یک فرآیند آزمایشگاهی تجربه ایجاد یک کسب و کار را داشته باشند.

  وی در ادامه گفت: از دیگر مزایای این رویداد توسعه فرهنگ ایده پردازی و خلاقیت در میان نخبگان جامعه وایجاد یک کار تیمی در بین آن هاست.

  مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: شرکت کنندگان می توانند از ظرفیت ویژه ناگفته شبکه های اجتماعی به  عنوان یک فرصت استفاده کنند.

  جاهدی با بیان اینکه هدف از برگزاری این ماراتون استفاده از فضای مجازی و حوزه دیجیتال است، تصریح کرد: بستر اینترنت و فضای مجازی یکی از بسترهای اشتغال زایی است که می توان بهره خوبی از آن گرفت.

  وی گفت: در هر پیش رویداد ۱۲۰ نفر آموزش می بینند و بیش از ۱۰۰ نفر در قالب ۲۰ کارگروه در رویداد نهایی شرکت خواهند کرد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ