اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۴۸ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۳
  معاون کارآفرینی اداره تعاون استان کرمانشاه خبر داد:

  ۳۱تیر ماه آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در جشنواره کارآفرینان برتر

  کرمانشاه- معاون کارآفرینی اداره تعاون استان کرمانشاه گفت: ثبت نام برای حضور در یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر از ۱۶ خرداد آغاز شده و تا ۳۱ تیر ماه ادامه دارد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، اولین جلسه کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در کرمانشاه پیش از ظهر امروز یکشنبه در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

  مختار احمدی معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این جلسه، اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور ثبت نام از کار آفرینان برای حضور در جشنواره از ۱۶ خرداد ماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

  وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج و توسعه کارآفرینی و خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در کشور، انتخاب و معرفی برترین ها، ایجاد روحیه نشاط رقابت در فضای کسب و کار و حمایت معنوی از کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور است.

  احمدی خاطر نشان کرد: ساختار این جشنواره از شورای سیاست گذاری ملی، شورای سیاست گذاری استانی و دبیرخانه کارگروه اطلاع رسانی و اجرایی تشکیل شده که در نهایت کارآفرینان توسط کمیته علمی انتخاب و معرفی می شوند.

  وی در خصوص نحوه انتخاب کار آفرینان نیز، گفت: پس از ثبت نام بازدید و داوری های لازم به عمل می آید و کار آفرینانی که حد نصاب نمره را کسب کرده باشند انتخاب و در مراسمی از آنها تجلیل خواهد شد.

  احمدی در پایان گفت: از ۱۶ خرداد تا کنون ۱۶۰۰ نفر از کارآفرینان در استان برای حضور در جشنواره ثبت نام کرده اند که از این نظر کرمانشاه رتبه اول را به خود اختصاص داده است و البته ما علاوه بر کمیت بالا به دنبال کیفیت برتر نیز هستیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی