اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۴۵ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۶
  مدیر بازرگانی راه آهن ایران:

  واگن های یخچال دار در اختیار صادرکنندگان کالاها قرار می گیرد

  ساری - مدیرکل بازرگانی و بازاریابی راه‌آهن ج.ا.ا گفت: واگن‌های یخچال دار برای جلوگیری از فاسد شدن محصولات در اختیار صادر کنندگان این نوع کالاها به کشورهای CIS قرار می گیرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، مرتضی علی احمدی بعدازظهر شنبه در نشست هم اندیشی حمل و نقل ریلی – بندری افزود: راه‌آهن در راستای رقابت با حمل‌ونقل جاده‌ای سیاست‌های خوبی را برای صاحبان باردرنظر گرفته و ارائه تخفیفات 40 تا 45 درصدی به بعضی از محموله‌ها از جمله گوگرد و مازوت، کاهش تعرفه حق دسترسی راه‌آهن در بعضی از مسیرها و.... از جمله این اقدامات است.

  علی احمدی افزود: با توجه به موقعیت خوب بندر امیرآباد و بازار جدید روسیه، شرایط خوبی برای صادرات محصولات کشاورزی بوجود آماده است. در همین راستا مذاکراتی را نیز با کشورهای ترکمنستان و قزاقستان انجام داده‌ایم تا واگن‌های یخچال دار برای جلوگیری از فاسد شدن محصولات در اختیار صادر کنندگان این نوع کالاها به کشورهای CIS قرار گیرد.

  مدیرکل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد نیز از راه‌آهن به‌عنوان یک سرمایه ملی در بندر امیرآباد نام برد و گفت: سازمان بنادر نگاه ویژه‌ای به بندر امیرآباد به‌عنوان بندر محوری دریای خزر و بزرگ‌ترین بندر شمال کشور دارد و چشم‌انداز بندر امیرآباد به مدرنیزه کردن حمل‌ونقل کالا برای سرمایه‌گذاران است.

  علی خدمتگزار با ارائه پیشنهاد تشکیل کارگروه توسعه حمل‌ونقل ریلی - بندری برای استفاده از ظرفیت‌های موجود با عضویت بندر امیرآباد، راه‌آهن شمال، اداره کل بازاریابی و بازرگانی راه‌آهن ج.ا.ا و نمایندگان شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی افزود: با افزایش حجم حمل‌ونقل ریلی در بندر امیرآباد، می‌توان به یک تعرفه مصوب ریلی برای این بندر دست‌یافت.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی